Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кік Бутовський

Кого-то цілком влаштовує розмірене буденне життя, але Кік Бутовський не відноситься до числа таких людей. У місті всі знають про цього шибеника і вважають його самим відважним і відчайдушним хлопцем. Ігри Кік Бутовський дозволять тобі потрапити у світ цього героя, так що готуйся до пригод і запаморочливих трюків. Задвинь всю свою боязкість і нерішучість подалі, тому що зараз шибайголова покаже тобі такі штуки, від яких буде захоплювати дух. На скейті Кіка можна не тільки брати участь в гонках, але і спускатися з гір і здійснювати польоти.

до Речі, якщо заходити в гості до Кік Бутовський зараз будеш вперше, то непогано було б дізнатися, звідки взагалі з'явився цей непосида. Спочатку був випущений мультсеріал про Клеренса Buttowski і намалював його Сандро Корсар, а студія Disney XD випустила. І вже з 2010 року історії про кращого каскадера на Землі дивляться і російські телеглядачі. Кожна серія – це одинадцять хвилини яскравих вражень та динамічних подій, створених за допомогою Flash.

Отже, наш десятирічний персонаж ходить в школу і іноді б'ється зі своїм страшим братом Бредом, в глибині душі він терпіти не може цього типу, але, на жаль, живе з ним під одним дахом. Добре, що з сестричкою Брианой він не конфліктує. Він молодший за всіх своїх однокласників на три роки, але в розумових здібностях їм не поступається.

Хлопчина дуже розумний і кмітливий, у нього є задатки інженера і конструктора. Дружить Кік з Гюнтером Магнусом, повним хлопчиною з хорошою кмітливістю. Ця парочка може поставити на вуха не тільки всю школу, а й місто. Самовпевнений трюкач в своєму захисному костюмі кожну хвилину вільного часу присвячує тренуванням і виконання нових екстремальних фішок, які для нього придумує Гюнтер. Ясна річ, що багатьом він завдає клопоту, але нашим геймерам подарує тільки гарний настрій і позитивні емоції.

.
Ігри з мультфільмів