Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кіко

Феї стали надзвичайно популярними і всі дівчата просто без розуму від чарівниць Стели, Текны, Флори і Музи. Ці юні красуні з Алфеї навчаються у школі добра і регулярно займаються порятунком планети, на яку здійснюють напад злі відьми і чаклунки з хмарної вежі. Дівчатам надають допомогу їхні вірні друзі, серед них не тільки досвідчені маги з Академії Червоного Фонтану, але й віддані пікс.

Кролик по імені Кіко є вихованцем рудоволосої дамочки, він бере участь у багатьох сценах з Винкс. Ці квести сподобаються всім, адже вони вчать благодійникам і просто добре піднімають настрій, а також дають шанс відмінно розважитися.

Багато дітки просто без розуму від Кіко, він такий смішний і милий, його хочеться обіймати і гладити, адже синя шерстка така пухнаста. Цей малюк просто невичерпне джерело енергії, він може годинами скакати і навіть ні грама не втомиться. Його любов до самореалізації часом закінчується попаданням в різні безглузді ситуації. І навіть невміння говорити не заважає герою виражати всю свою прихильність до Блум.

Безстрашний стрибунець завжди кидається захищати фею, навіть в тому випадку, коли супротивник свідомо більше і сильніше його. Саме в такі моменти він перевтілюється в цього пікс і його маленькі крильця виростають за спиною. До того ж у нього з'являється можливість управляти фруктами.

Хочеш ближче познайомитися з Кіко і дізнатися про нього більше, тоді відкрий для себе гри Кіко і зможеш почути про чарівні пригоди багато нового. Прикольні і веселі завдання з захоплюючими сюжетами чекають усіх шанувальників. Вухань вже зачекався, йому потрібно заручитися підтримкою надійного компаньйона і відправитися здійснювати подвиги. Він підскакує від нетерпіння, так що скоріше починай.

В управлінні тут все просто, а дизайн приємно радує око. Геймплей неабиякий тому класне проведення часу гарантовано.

.
Ігри з мультфільмів