Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кім П'ять з Плюсом

Велика частина дітей і підлітків віддають перевагу мультсеріали, в яких герої борються зі злочинцями, рятуючи таким чином нашу планету та її мешканців. Флешки з цього жанру не стали винятком, і швидко полюбилися хлопчикам і дівчаткам. Історія набула стільки шанувальників, що не тільки мультсеріал, але і ігри Кім П'ять з Плюсом здобули величезну популярність.

Що ж це за персонаж? Кім дівчинка-підліток, вона живе у невеличкому містечку Міддлтоні і на відмінно навчається в середній школі. Як і у всіх підлітків, у героїні є свої захоплення, вона є членом групи підтримки. Їй властиві переживання з приводу відносин з вчителями, однокласниками, батьками, друзями і такими хлопцями. Однак ця рудоволоса дівчина не так звичайна, як може здатися на перший погляд. Адже вона справжній супер агент! Школярка бореться проти підступних лиходіїв, допомагаючи людям жити в спокої та безпеці.

Але на відміну від більшості борців за справедливість, Кім П'ять з Плюсом не приховує, того чим займається. Учні ліцею прекрасно знають, про діяльність їх однокласниця, але особливого інтересу у них це не викликає. Проте при найменшій небезпеці всі відразу згадують про цього відважного лицаря. А добра і смілива відмінниця відразу ж приходить на допомогу.

Природно, самим активним глядачам захочеться не просто дивитися мультсеріал, але і познайомитися з персонажами Кім П'ять з Плюсом по ближче. Тут ви зможете знайти безліч пригод улюбленого героя і допомогти йому ви проходження різних місій.

.
Ігри з мультфільмів