Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кіт у чоботях

Кіт у чоботях – один з найпопулярніших і улюблених дитячих персонажів. Представники старшого покоління вперше зустрілися з ним в казкових історіях Шарля Перро. А ось юні любителі пригод знають його по мультфільмах «DreamWorks» і вже приготувалися оцінити гри Кіт у чоботях. Причому творці цього колоритного героя досягли чудового ефекту – волохатий друг вийшов таким яскравим і незвичайним, що іншого Кота в чоботях неможливо й уявити: вогненно-рудий з капелюхом і шпагою, хриплуватим голосом і в знаменитій взуття. А його благальний погляд здатний розжалобити навіть кам'яне серце! Величезні блискучі очі, в яких можна потонути – фішка відважного воїна.

Перший раз ми її бачимо у другому мультику про зеленого обме Шрека. З того моменту з іспанським донжуаном вийшло кілька анімаційних фільмів. В одному з них ми дізналися історію пухнастого кілера. Як виявилося, у нього було складне дитинство: кошеням йому доводилося і красти, і бути жертвою зради, що привело його до вічних перегонами й нелегке життя. Однак все це не зламало рудого сміливця, а тільки додало йому відваги, гідності та надзвичайної спритності. Звичайно ж, всі пригоди нашого товариша приправлені пристойною порцією гумору, що не залишило байдужим нікого.

Тепер глядачі готові віддати багато чого, заради участі в його кумедні витівки і героїчні пригоди. Вони обіцяють бути по-справжньому динамічними, гостросюжетними і захоплюючими. Ви будете разом з цим нахабним котиськом багато стрибати, бігати, думати і обов'язково сміятися.

Ці квести відмінний спосіб познайомитися ближче з безстрашним героєм і незабутньо провести з ним час.

.
Ігри з мультфільмів