Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кіт вісі Кет

З тих пір, як молодша сестричка Купера Братонбергера по імені Міллі привела в будинок милого кошеня, у братика почалася не сама солодка життя. Через деякий час йому стало зрозуміло, що цей містер Кіт не типовий домашній улюбленець. Хлопчисько здогадався – що під личиною пухнастого створення ховається агент з чужої планети. Трохи поміркувавши, герой прийшов до висновків, що Кет прибув на Землю для знищення людства. Саме тому він порушує всі плани і починання Кет, так як вважає, щоб вони являють собою загрозу.

Тільки от заковика саме в тому, що котик навіть і не думав нічого руйнувати. Основне його завдання – здобути якомога більше провізії для свого рідного народу. Куп значно ускладнило виконання цієї місії, тому що кожен раз псує всі задуми і малюкові не вдається зв'язатися зі штабом, щоб доповісти про своє становище. Ігри Кіт вісі Кет розкажуть тобі багато чого про протистояння цієї парочки.

Але перш ніж ти загрузишь квест, ми розповімо тобі кілька цікавих фактів про героїв. Отже, Куп – не просто школяр, але і спритний фокусник, він відмінно виконує різні фантастичні штуки, а ошийник прибульця – це стільниковий телефон.

Розчулює те, що, навіть не дивлячись на свою ворожнечу, Кіт вісі Кет іноді таки діють спільно, часом хлопець навіть ласкавий в Кэту. А іноді він у своїх цілях використовує корисні винаходи свого «ворога», так що не такий вже цей вихованець і даремний. Хочеш бажаєш учасником забавних пригод, тоді вперед!

.
Ігри з мультфільмів