Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кізі

Здивувати народ чимось незвичайним в інтернеті вже досить непросто. Добре, що розробники не опускають руки, тому доказ флешки з цього жанру. Цей дивак з невідомої планети – просто джерело гарного настрою, пригоди хлопчини настільки захоплюють уяву, що відірватися досить складно. Та і його мордочка викликає розчулення і посмішку.

Космічний slug прибув на Землю з далекої галактики, причому виключно з добрими намірами. Що сталося з його побратимами - ми не знаємо, але одного Кізі нам з головою вистачить. Герой з радістю поділитися своїм досвідом, адже він багато чого побачив за час мандрів по всесвіту. Дивно, що саме у нас він вирішив затриматися, напевно, йому тут дуже сподобалося. Не виключено, що він захоче і назавжди залишитися тут, тим більше ніхто проти не буде, адже від героя стільки користі.

Він допомагає людям боротися з монстрами, веселить дітей і вміє класно водити машину, а також бігає в баскетбол та інші рухливі забави. Що примітно, наявність лише одного ока не заважає йому помічати все навколо. Напевно циклопи далекі родичі зеленого прибульця? Ця загадка вже точно залишиться без відповіді, але засмучуватися не варто, адже Кізі може розповісти багато чого, цей малюк різнобічне розвинений.

Приємна особливість Кізі полягає ще й у тому, що він, не дивлячись на свою неординарну зовнішність, дуже схожий на кожного з нас. Навіть великий хвіст і помаранчевий чубчик не завадить кожному знайти схожі риси між собою і цим малюком. Такий друг ніколи не зрадить і не обдурить, він завжди з задоволенням піде з тобою в будь-яку подорож і підтримає кожну ідею, підкинувши ще парочку своїх слушних думок.

Інопланетянин не звик відступати перед труднощами і готовий йти вперед, домагаючись поставленої мети. Будь таким же впевненим в іграх Кізі і тоді неодмінно впораєшся з місією будь-якої складності.

.
Ігри з мультфільмів