Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Клікери

Клікери давно стали популярними і відомими в мережі інтернет і зовсім не дивно. Багато з них мають захоплюючим і непередбачуваним сюжетом, залежних виключно від спритності і винахідливості користувача. Поле діяльності завжди різноманітне, задачки бувають смішні та веселі, стратегічні, космічні, навіть фінансові. Кілька цікавих флешок можна побачити і на moz.com.ua.

Зручно те, що ігри клікери не вимагають від вас натискання якихось складних і заплутаних комбінацій з клавіш. У цьому питанні все досить просто і примітивно, для здійснення всіх ігрових дій необхідна мишка. Ну а для того, щоб досягти успіху – вміння логічно мислити та швидко здійснювати маніпуляції.

Вибравши собі завдання за смаком, ти вмить перенесешься в її яскраву віртуальну реальність. Тут ти можеш відчути себе пілотом космічного корабля, що мчить додому або захисником планети, на яку вчинили напад інопланетні армії. Є також квести, які дадуть шанс заробити комп'ютерних грошей шляхом організації інформаційних процесів з видобутку биткоинов. А ще геймер може зробити свій власний сайт, розкрутити його і отримувати дохід за відвідуваність.

Прибуток від пошуку дорогоцінних каменів також дуже пристойна, тому не обридиш собі працювати в шахті з киркою. Потім можна влаштувати свою особисту цукеркову фабрику або вийти на іграшковий ринг і битися з монстрами. Дані розваги дуже класні і не дадуть занудьгувати нікому з шанувальників, котрі обожнюють динаміку і швидкісне розвиток подій.

.
Ігри з мультфільмів