Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Контр Страйк, Counter-Strike (Контра)

Стрільба – один з найулюбленіших жанрів серед хлопчиків. Коли мова заходить про гру Контр Страйк, то серед її фанів можна побачити не тільки підлітків, дорослих хлопців і навіть дівчат теж не мало. Багато хто із задоволенням запускають її на комп'ютері, щоб весело провести час, розважитися і відволіктися від буденності та рутини. Що можеш краще допомогти зняти стрес, ніж знищення противників?

Геймери погодяться з тим, що грати в Контр Страйк набагато зручніше, коли весь інтерфейс не іноземною мовою. Не всі однаково добре нею володіють, тому, що російська версія практичніше. Благо, розробники приділили вирішення цього питання увагу і тепер проблеми з розумінням меню і функцій більше проблем не виникає.

Особливості Counter Strike

Цей шутер з динамічною сюжетною ліній в змозі похвалитися відсутністю рекламних банерів і відволікаючих постерів, вискакують в самий невідповідний момент. У незалежності від обраної для запуску версії гри Контр Страйк, можна без труднощів підібрати надійні сервери, які пройшли тестування і перевірку. Вибравши собі список пристойних місць, щоб потім їх заново не шукати, просто додай їх в перелік обраних.

Напруж пам'ять і згадай, скільки конкурентів пережила гра Контр Страйк. Були суперники з не менш захоплюючим сюжетом і навіть більш якісною графікою, але саме до CS інтерес не зник і не припинився. До цих пір число шанувальників поповнюється новими хлопцями.

Популяризація контр страйк 1.6 обумовлена його унікальністю. Командне протистояння – це більш цікавий варіант для проведення часу, ніж одиночна боротьба. Тільки спільними злагодженими і продуманими діями можна досягти перемоги над ворогом. Коли група метикованих хлопців переслідує одну мету, люто й завзято – це дивовижне видовище. Це тобі не перестрілка з ботами, а справжня війна.

Щоб показувати гідні результати в Counter Strike, треба багато тренуватися і готуватися. Навіть якщо у тебе є талант, без досвіду і підготовки він не допоможе. Треба продумати тактику і обговорити її з напарниками, розробити плани для критичних ситуацій. Підібрати чити на всяк випадок, важливо врахувати всі тонкощі, щоб потім не панікувати.

Безсмертний Контр Страйк 1.6

Досить небагато «поюзати» гру Контр Страйк і стане зрозуміло, чому саме ця стрілялка була включена у всесвітні геймерські змагання. Чемпіонати проводяться серед кращих, і за перші позиції покладаються солідні грошові винагороди. І якщо раніше, для того, щоб грати, доводилося відвідувати комп'ютерні клуби, то сьогодні це можна робити вдома.

У кожного третього є круті ПК з потужною начинкою, а якісний інтернет вже не розкіш. Завантажити пару гігабайт не складно і часу багато не займе. Не доводилося ще особисто стикатися з грою Контр Страйк, але вже заінтригований? Тоді знайди, де можна приєднатися до інших без реєстрації. А якщо втягнешся, то створи собі нік, до нього можна застосувати моди і зробити оригінальним.

Не полінуйся і вивчи кожну популярну карту, коли будеш знати всі її куточки і закутки, зможеш легко орієнтуватися, знаходити опонентів і розстрілювати їх з засідки. Нічого не маєш проти хитрощів, тоді застосовуй коди. Тільки провертати це треба обережно, щоб не забанили. В іншому випадку доведеться створювати новий аккаунт і всі колишні досягнення втрачатимуться.

Перейняти чужий «стаж» не просто, але з відео, яке викладають бувалі солдати, ознайомся. Почерпнеш чимало корисних фактів, дізнаєшся про секрети. Такі речі в майбутньому знадобляться. Викладайся по максимуму, вправляйся у влучності і зумієш потрапити в круту банду. Успіхів!

.
Ігри з мультфільмів