Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Король лев

Король Лев, квести з якою ви знайдете на цьому сайті, – ця казка від студії «Дісней», випущений в прокат в 1994р. Мультфільм перетворився в один з найбільш касових за всю історію анімації. Сукупний дохід від показу картини, реалізації авторських прав і продажу відеокасет склав більше 3,5 мільярдів доларів. Анімаційний фільм завоював величезну визнання у публіки, за що був удостоєний престижних премій, таких як Оскар, "Греммі" і "Золотий глобус". До речі, в 2012 році Король Лев повторно презентували в кінотеатрах, але вже у форматі 3D.

Сюжет дуже захоплюючий і цікавий. У царя звірів Муфаси і у його дружини Сарабі з'являється на світ син, якого назвали Сімба. Маленький син головний спадкоємець, і повинен буде змінити на ньому батька. Вся савана вітає свого владику, адже він є нащадком мудрого і кращого правителя цієї території.

Проте є один персонаж, якого не радує народження родича – підступний брат по імені Шрам. Він розуміє, що стає другим в черзі на престол через народження принца. Властолюбного лиходія таке положення справ не влаштовує. Він вирішує будь-якими способами вбити свого племінника, щоб в майбутньому отримати трон. Лиходій придумує велика кількість пасток, щоб знищити приймача, але кожен раз на допомогу Сімбі приходить його батько. І як-то раз цар звірів рятує сина ціною власного життя.

Левеня позбавляється захисника, і йде з отчого дому. Він знайомиться з парою веселунів – сурикатом Тимоном і кабаном Пумбой. Сімба залишається жити з друзями в місцевості Хакуна Матата. Тут малюк дорослим і сильним левом. Одного разу Сімба випадково зустрічає подругу дитинства Налу. Вона розповідає, що після смерті Муфаси королем став Шрам. Новий правитель повністю розорив землі прайду. Законний спадкоємець престолу вирішує повернутися в рідні краї, щоб врятувати жителів від опьяненного владою лева...

Приєднуйтесь до героїв улюбленого всіма мультика, запустивши гру Король Лев. Вас чекає безліч пригод і яскравих подій.

.
Ігри з мультфільмів