Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Корпорація монстрів

Напевно, в дитинстві у кожної дитини є певний страх. У кого-то волосся стає дибки від розповідей про привидів, деякі вранці несуться до дзеркала, щоб перевірити, а чи не з'явився вампириный укус на шиї, ну а найчастіше діти просто бояться темряви, адже в ній таїться завжди щось незвідане... І хоч дорослі завжди заспокоюють нас і демонструють непереможний здоровий глузд, проте після виходу мультфільму їх слова вже не так переконливі. Ти хотів би побувати в такому дивовижному місці, де відкривається таємничий світ нічних кошмарів Корпорації монстрів? Ми готові тобі це зробити!

Це мультиплікаційне спільне дітище студій Дісней і Піксар, яке розповість тобі про практичну сторону переляку. Як тільки цей мульт з'явився на телеекранах, то відразу ж заслужив цілу армію шанувальників. Розробники швидко зметикували, що такий успіх потрібно розвинути, і моментально випустили десяток визначних ігор про Корпорації Монстрів - як бачимо, не даремно.

Сюжетна лінія

Ігри Корпорація монстрів розкажуть тобі про двох фантастичних товаришів, які працюють у великій компанії з однойменною назвою. Завдання цього підприємства полягає в тому, щоб виробляти енергію, яка так необхідна. Її страшилки черпають з переляку дітей, яких вони навчилися аж надто добре лякати.

Основними персонажами ігор Корпорація монстрів виступає парочка хлопців, які є друзями.

Саллі – чемпіон по залякуванню. Він настільки професійний, що кожен раз показує просто неймовірні показники! На цьому терені йому просто немає рівних, що досить дратує інших менш успішних.

Майк Вазовски – це ще один персонаж мультика. Він не може похвалитися талантом залякування, тому вирішив обрати для себе адміністративну посаду менеджера. З його допомогою кошлатий здоровань зміг домогтися таких результатів!

Саллі доручили відправитися на чергове завдання по залякуванню маленької дівчинки, але той помилився дверима. Сталося так, що дівчина зовсім не злякалася його, а навпаки, стала прив'язуватися до нього. Не встиг він озирнутися, як ця дівчина пробралася крізь портал. Саме тут і починаються всі проблеми наших героїв.

Світ за дверима величезний, маля може запросто тут загубитися. Як і в будь-крутий забаві, тут не могло обійтися без головного лиходія. Рендалл завжди був наступним номером після Саллі, з-за чого йому заздрив. Це змусило його піти на страшну аферу, яка передбачала використовувати дівчинку в як джерело суперэнергии.

Проходження

Гра Корпорація монстрів відрізняється класичної диснеївській анімації, яку так люблять всі сучасні геймери. Варто сказати, що геймплей ні на йоту не відстає від графіки в плані якості виконання. Кожна аркада має свій унікальний і неповторний сюжет. Корпорація монстрів отримала друге дихання у вигляді прикольних браузерних флешок, які заполонили інтернет за останні кілька років. У нашому каталозі зібрані кращі розробки по темі «Корпорація монстрів». Тут зможеш відшукати флешку улюбленого жанру з культовими персонажами цієї кльовою всесвіту. Це не просто історія від Діснея, а справжня пригода, які перенесе тебе в простір «страшної» радості.

.
Ігри з мультфільмів