Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Космічні ігри

З кожним роком технічний прогрес досягає все більших висот, він прагне вгору і рано чи пізно настане довгоочікуваний день, коли на Марс можна буде літати як на екскурсію, а відстань «десять мільйонів світлових років» більше не буде нездоланним. Якщо тобі цікава тема освоєння космосу, інші планети і всесвіту в цілому, тоді космічні ігри повинні зацікавити. Сідай у віртуальний космічний корабель і "летиш" назустріч пригодам і глобальних відкриттів разом з героями ігор цього жанру.

Попереду вас чекає багато чого цікавого і непередбачуваного, особливо варто відзначити зустрічі з мешканцями інших світів і цивілізацій. Як тільки ти вступиш в космічні ігри, зрозумієш, що всі мрії можна реалізувати, достатньо лише зробити крок назустріч зіркам. Геймерів приємно здивує реалістичність сюжету, яскравість графіки і динамічність того, що відбувається. Головне, не пасувати, коли зіткнешся особою з труднощами, тому що всі їх можна подолати, потрібно тільки постаратися. Досить натиснути кнопку запуску, і ти опинишся за межами земної орбіти, а там почнеться нове життя. «Робота» космонавта відповідальна і важлива, так що якщо хочеш стати справжнім професіоналом у цій справі, вияви уважність, відповідальність і кмітливість.

Тобі знадобиться ерудиція і винахідливість, для того, щоб вирішувати позаштатні ситуації в космічні ігри, а вони точно будуть відбуватися під час зустрічей з інопланетянами. Адже ніхто заздалегідь не знає, налаштовані вони приязно чи вороже, так що краще бути на сторожі і готуватися до будь-якого повороту подій. Можливо, відбудуться мирні переговори та обмін знаннями, досвідом, але не виключено, що доведеться битися. Підкорюй нові планети і борозди між зірок, удачі!

.
Ігри з мультфільмів