Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Космо мавпи

Наш космос, як відомо, безмежний, і простежити за витівками лиходіїв у відкритому космосі дуже складно. Саме тому його облюбували безліч негідників і злочинців.
Однак не поспішайте панікувати. Нам на допомогу прийшли досить оригінальні космічні герої – мавпочки. Спільно з ними ви можете зробити внесок у захист Всесвіту, адже на цьому сайті можна грати в Космо мавпи. Вас неодмінно приверне непередбачуваний і динамічний сюжет ігор з цими персонажами.


Космічні мавпочки з'явилися на екранах телевізорів у 2012 році. З тих пір вони знайшли чималу популярність, і це зовсім не дивно.Красиві пейзажі Всесвіту, хороший гумор, харизматичні персонажі – все в комплексі склалося в захоплюючу історію. Звичайно, мавпи не піклуються про зовнішньому вигляді, не чистять зуби і не завжди дотримуються правила етикету. Проте всі недоліки персонажів з лишком компенсуються їх відвагою і чарівністю. Але кому ж цікаво просто сидіти за екраном телевізора і байдуже спостерігати, як весела компанія мавп бореться зі злодіями?

Так хочеться приєднатися до них! Ігри Космо мавпи допоможуть вам здійснити своє бажання. Ви зможете разом з героями перемагати ворогів, долати будь-які неприємності, розвивати реакцію і кмітливість.

Вам напевно сподобається потрапляти в пригоди разом з космічними мавпочками. Так що вперед!

.
Ігри з мультфільмів