Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Крокодильчик Свомпі

Що приходить вам в голову, коли ви чуєте слово «крокодил»? Звичайно, це небезпечне хижа тварина, яка ховається в брудних замулених водоймах Африки. Але ми хочемо вам представити незвичайного персонажа. Знайомтеся – Крокодильчик Свомпі!

Особливість нашого лускатого одного в тому, що він обожнює митися. Живе в каналізації разом зі своїми родичами, які зовсім не розуміють і не схвалюють його прагнення бути чистеньким. Крім того, зелений герой добрий, чуйний і милий. А це зовсім не відповідає якостям «пристойного» крокодила. Тому одноплемінники всіляко заважають Свомпі дотримуватися гігієни: то труби зіпсують, то додадуть у воду отрута, то ховають деталі і так далі. Так що нашому аккуратисту коштує великих зусиль залишатися свіжим і чистим.

«Батьками» химерного персонажа стала компанія «Disney mobile». Причому цікаво те, що він з'явився спочатку як герой браузерного додатки для Apple, IOS, Android, Windows Phone і т. д. Але швидко завоював безмежну любов юних геймерів, внаслідок чого керівництво компанії прийняло рішення знімати коротенькі мульти про зубастика.

Головоломки дуже забавні, хоча графіка і нехитра, творці наповнили флешки гострим сюжетом і хитромудрими завданнями. Тут вам потрібно буде допомогти зеленому хлопчині подолати труднощі: полагодити сантехніку, очистить воду від мулу і бруду, знайти запчастини, врятуватися від водоростей і навіть уникнути отруєння отрутою.

Ігри Крокодильчик Свомпі стануть вашим розвагою для всієї родини. Удачі!

.
Ігри з мультфільмів