Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кубезумие

Це захоплюючий шутер з елементами жанру «пісочниця». Таку назву браузерною стрілялки пішло від своєрідною графіки. Текстури дерева, зомбі виконані в кубічній формі. Геймплей Craft Defenders полягає у вирішенні квестів, під час яких потрібно знищити монстрів, знайти документи і примудритися вижити.

Проходження в Кубезумие?

У грі Кубезумие ви будете діяти від першої особи. Величезний плюс шутера необхідність скачати відсутня. Її можна запустити з будь-якої соціальної мережі. На стартовому турі персонажу видається тільки кірка – зброя сумнівне в боротьбі з живими мервецами, але для навчання вистачає. Нульовий епізод потрібен для того, щоб освоїтися, навчитися оборонятися і пересуватися. Подолання місій Кубезумие полягає в розправі над усіма живими мерцями, попадающимися по дорозі. Стріляти в страховиськ на пробіл, прицілюватися за допомогою стрілок.

Флешка доступна на готових локаціях, але можна малювати карти самому. Для цього знадобляться блоки та інші предмети, які купуються за віртуальні гроші. Запускайте додаток Кубезумие Вконтакте або в Однокласниках і розправляйтеся з чудовиськами.

Ігрова валюта у Craft Defenders

Гроші тут схожі на долари і нараховуються за виконання завдань, вбивство зомбі і участь в різних акціях. Використовувати їх можна для поліпшення озброєння і екіпіровки. Завершили рівень – отримали бакси. Винагорода дається і за кількість чудовиськ, яке ви винищили. Досягнення також сприяють збагаченню: золото отримуєш за розгромлену техніку, відбиті хвилі атаки та ін

Звичайно, заробити більше монет дозволяють чити на ігри Кубезумие, але користуватися ними небезпечно: є ризик підхопити вірус на комп'ютер, планшет або телефон.

Режими

Геймерам надається їх кілька з особливими характеристиками, ознайомитися з якими можна на відео кубезумие:

  • будівельний дозволяє змінювати або робити карти з унікальним рельєфом і об'єктами;
  • одиночний підійде для цінителів сольної бродилки – по дорозі сокрушайте все, що хоч віддалено нагадує супротивника;
  • командний призначений для об'єднання в групи. Геймери створюють загін і б'ються один з одним;
  • виживання – це справжнє криваве місиво, в якому доведеться вистояти проти ворожих полчищ.

.
Ігри з мультфільмів