Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри Кунг-фу панда

У наш час тяжко знайти людину, яка б хоч раз в житті не чув про катате ведмедя. Мультиплікаційний фільм з цим персонажем швидко здобув заслужену популярність не тільки серед дітей, але і серед солідних дорослих. Реклами, кліпи, етикетки, гри Кунг-фу Панда і всі інші продукти з використанням ведмедики є безпрограшним варіантом і забезпечують успіх просування.

Продюсери мультфільму вибрали на роль головного героя досить незвичайного персонажа - неповороткого, добродушного ведмедика, який любить ситно поїсти, особливо продавану їм китайську локшину. Але при своєму арсеналі якостей він дуже мріяв оволодіти прийомами східних єдиноборств. Здавалося б, як такий герой може освоїти це складне давньокитайське бойове мистецтво, адже його пізнають роками, а боєць повинен володіти великою кількістю вмінь, таких як сила, швидкість, гнучкість і спритність.

Проте амбіційний персонаж зміг зруйнувати всі стереотипи. Завдяки цілеспрямованості Кунг-фу Панда не тільки прекрасно вивчив бойове мистецтво, але і став в один ряд з кращими учнями. Він показав, що потрібно нічого в житті не боятися і сміливо йти за своєю заповітною мрією. Не важливо, який ти зовні.

Також як і мультик, квести подарують вам веселе проведення часу в компанії із кумедною непосидою.

.
Ігри з мультфільмів