Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Куско

Ігри Куско присвячені веселому і непосидливому імператору, багатьом знайомому за сюжетом мультсеріалу від Дісней – «Пригоди імператора». Цей молодий владика заправляє всім на невеликій території, яка знаходиться на території нинішнього Перу. Хлопець відрізняється самозакоханістю і егоїстичністю, тому навіть підозрює що його підлеглі задумали вчинити переворот.

Вірна служниця Ізму була вигнана Куско за свою неналежну поведінку. Вона дуже хоче помститися і скинути хлопця з престолу. А дружок по імені Кронк зголосився допомогти їй. Парочка вирішила відправити злого імператора на той світ, для цього вони відшукали отруйна засіб і змогли його підмішати імператору. Тільки в поспіху флакончики з рідинами переплуталися і цар став ламою. Ясна річ, Ізму не здогадується, що правитель живий і зі спокійною душею займає його місце.

Поки Ізму корчить з себе добру королеву, Куско у вигляді тварини поневіряється по своїм друзям в надії знайти славу і владу. Однак його поганий характер заважає йому обзавестися надійними товаришами. Але поступово характер лами стає більш поступливим і приємним, саме тоді в голову приходить світла думка. Він зрозумів, що зможе повернути собі трон, тільки якщо змінитися і заслужить повагу своїх друзів.

Якщо тобі не байдужа доля бідолахи, берися і допоможи йому скинути дурисвітку Ізму. Захоплюючі пригоди не дадуть нікому занудьгувати, постарайся проявити терпіння і кмітливість, щоб взяти верх над всіма ворогами і лиходіями.

Історії з невгамовним володарем порадують всіх шанувальників квестів і бродилок. Сюжетні лінії різноманітні, непередбачувані і захоплюючі, тому готуйся до динамічного розвитку подій. Ігри Куско не менш цікаві, ніж мультики Діснея і ти можеш зараз переконатися особисто.

.
Ігри з мультфільмів