Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кухня сари

Вміти смачно готувати хочуть багато, не тільки дівчата, але й хлопці. Нашої подружки із кухня Сари вдалося стати знаменитим кухарем віртуального світу. Ця мила панянка з задоволенням навчить усіх охочих готувати різноманітні страви, як прості, так і складні. Все що потрібно від кухаря – це бажання і уважність, а інше неодмінно прикластися.

Героїня цих квестів з відзнакою закінчила кращий кулінарний університет і отримала там величезний багаж знань і неоціненний досвід. Викладачі ще при навчанні наголошували, що у неї явний талант до готування. Так от, якщо ти хочеш здивувати гостей частуваннями і почерпнути парочку корисних рецептів, ігри кухня Сари в твоєму розпорядженні.

У героїні багато різної побутової техніки і всіляких інструментів і пристосувань, які можна використовувати, щоб приготувати їжу, все це опробуешь за виконання завдань від Сари. Можеш не сумніватися, тут вся грамота викладено доступно і зрозуміло, милашка стане пояснювати все поетапно, і точно не зіб'єшся. Тому, як тільки у тебе виникне бажання постояти біля плити, тут же клич фахівця в цьому питанні. У будь-який час доби кухня Сари готова почати випікати, смажити, варити, нарізати і змішати. Погодься, за комп'ютером набагато приємніше і веселіше займатися вивченням нової інформації, так її легше запам'ятати.

Це як велика книга рецептів в режимі, причому з максимально докладним описом того, які саме інгредієнти потрібні для того чи іншого блюда і в якому порядку треба виконувати всі дії . Зручно, що відразу на практиці все опробуешь і тоді нічого не забудеш. До того ж твій вчитель буде уважно стежити за процесом і не дозволить допустити помилку. Тому сміливо озброюйся ложкою і ножем з нарізною дошкою і за роботу! Скоро на плиті суп закипить, а духовці запечеться спочатку м'ясо, а потім і пиріг.

.
Ігри з мультфільмів