Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кузя

У 1980-х в СРСР не було комп'ютерів, і навіть приставки Денді були неймовірною розкішшю. Дітвора не була надто розпещена розвагами, і тому поява передачі «Зателефонуйте Кузі» вважалося справжньою подією. Вона відразу ж завоювала популярність, а мільйони хлопчиків і дівчаток мріяли додзвонитися в студію і почути заповітну фразу «Кузьма, я спостерігаю за тобою». Проте Радянський Союз розпався, «залізна завіса» впала, і в наших будинках почали з'являтися досягнення західної цивілізації, такі як мобільні, планшети. Тепер доступ до грі Кузя можуть всі бажаючі.

Програма з'явилася ще в 1987 році в Данії. Вона була настільки популярною, що її формат підхопили сорок країн, у тому числі і в СНД. По суті, це була онлайн гра з Кузею, але її проходили по телевізору, набравши номер телеканалу. Кузя – це данський троль з стирчить з рота єдиним зубом. Він був головним персонажем, і разом з ведучою Інною Гомес спілкувався з хлопцями та розбирав їх листи.

Малюкам, яким випадало щастя достукатися до героя, пропонувалося зіграти в яку-небудь з наявних забав. Управління тролем відбувалося з допомогою кнопок на телефоні. У геймплеях щасливчики билися з відьмою Сциллою, і рятували сім'ю персонажа від злюки. Для цього необхідно було подолати безліч перешкод, серед яких болота, печери, гори і ліси. Для зручності геймери використовували мотоцикл, сноуборд, дрезину і навіть аероплан. На жаль, телевізійна програма давала всього один шанс.

Якщо відьму перемогти не вдавалося, учасник вибував, і заново пройти випробування він не міг. Однак сучасні квести, де бере участь Кузя можна вирішувати необмежену кількість разів, завдяки чому ви зможете вдосталь надивитися на улюбленого персонажа.

.
Ігри з мультфільмів