Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри квести

Одним з перших з'явилися і заслужили всі можливі лаври жанрів в гейм-індустрії є квести. Період їх небувалого підйому припав на час, коли персональні комп'ютери почали активно розкуповувати користувачами. Приставки були незручні для квестів, в ПК платформа підійшла ідеально. Технічний прогрес дозволив квестам перекочувати в інтернет, причому сьогодні армія шанувальників цього жанру анітрохи не зменшилася.

Ігри квести - онлайн безкоштовно

Якщо бездіяльне сидіння в чотирьох стінах вас пригнічує, а авантюрна натура прагне до незвіданих яскравим пейзажам, новим і, часом, небезпечним знайомствам і непередбачуваних життєвих поворотів, є чудовий варіант все це влаштувати. Ігри квести переносять всіх шукачів і дослідників в неосяжний світ, повний загадок, магічних місць і захоплюючих подій. Наш сайт відібрав чудові квести, де вас чекають таємничі оповіді, містичний історії, космічні саги і науково-фантастичні епоси. Тепер справа за доблесним героєм – тобто, вами!

до Речі, слово «квест» буквально перекладається як «пригода». Вважаєте, квести прості в проходженні? Не спокушайтеся заздалегідь. Так, флешка не зажадає блискавичних рефлексів для битви з нечистю, несподівано з'являється з усіх щілин. Однак, уявна легкість, яка полягає в спокійному дослідженні локації, моментально затягує і чарує, і часто геймер забуває про існування реального життя.

Вихідна точка
Джерелом всіх квестів стала з'явилася в 1975 році Colossal Cave Adventure, яка тепер здається неймовірно нудною і примітивною. Якщо запустити її зараз, можна опинитися в справжньому ступорі. Порівняно з шедеврами Бенуа Сокаля, характеризуються барвистою картинкою і чарівною сюжетною лінією, стартовий прототип був текстом. Віриться насилу, але всі дії сюжету подавалися в текстовому режимі. Тобто, для просування персонажа прописувалася за допомогою клавіатури відповідна команда. До того часу геймерам набридли файтинг, гонки і карти на автоматах, а тому вони з головою поринули в квести з головою.

Ігри квести – віртуальне життя
В залежності від фантазії творців, розваги доступні як в многопользовательском режимі, так і для одиночного проходження. Кожна з версій оригінальна, але тактичні прийоми значно відрізняються. В мережевій версії потрібно бути готовим надати допомогу іншим учасникам. Принадність такого варіанту ігор квести полягає в командній взаємодії, де пособництво одного вкрай важливо. Так, неприступну цитадель, що охороняється тисячами гоблінів, взяти можна тільки підготовленим загоном. Групою весело долаються всі завдання, які самотужки вирішувати і бродити по каре, розшукуючи вже майже знайдені речі або підказки, просто тужливо. Пропустив вказівку? Не знайшов захований предмет, а вже взяв наступне завдання? Тоді повертайся і починай по новій. Зате уявіть, яке задоволення, азарт і приголомшливі емоції вас чекають, коли будуть відкриті всі зони, бажане скарб відшукається, загублена експедиція виявиться в повному порядку, а зібрані докази розгадають дивне вбивство.

Яка мета у квестів?
Головних завдань у гри Квести дві, і найбільш важливу кожен вибирає самостійно. Одна полягає в досягненні перемоги будь-яким способом, причому сам результат починає сприйматися як незначний дрібниця порівняно з затягують процесом. Друга – це, власне, пригода, яка проходиться заради себе самого. Важкі місії, заморочені головоломки і навіть битви, в яких потрібно брати для отримання потрібної інформації або артефакту – все це відбувається з віртуальними героями. Частіше місії відкриваються послідовно – впоравшись з одного головоломкою, стає доступна інша, і так до кінця.

Давайте в пам'яті звернімося до твору Бенуа Скаля під назвою «Сиберия». Тільки розібравши всі завдання і об'єднавши деталі загальної картини, дозволяється продовжити шлях. А дійсно унікальна графіка, атмосферна музика, що розбурхує свідомість, зробили творіння цього розробника лідерами в загальносвітовому заліку. Не менш привабливими, але не такими заплутаними є квести-бродилки. За визначенням стає ясно, що потрібно вивчити масу територій і повертатися до вже пройдених місцях, щоб виконати задум творця.

У чому особливість ігор квести, що відрізняє їх від шутерів і аркад?
Основна різниця – дозвіл загадок із застосуванням логіки. Чудово продумане зміст, величезну кількість локацій, в обов'язковому порядку музичне і розмовне додаток зробили з простенького програми з текстом справжню зірку серед комп'ютерного покоління.

.
Ігри з мультфільмів