Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри лабіринти

З будь-якого становища можна знайти вихід, деякі ситуації, змушують попрацювати, але рішення все одно приходить. Чи вийде у тебе розібратися з проблемою, яку спочатку можна прийняти за нерозв'язну. Спробуй набрати сил і дістатися до мети, побачити її зможеш лише в самому кінці. Доведеться подолати чимало повторів, щоб дістатися у позначене місце. Постарайся не втратити пильність і концентрацію, якщо не хочеш заблукати серед заплутаних закутків.

Не сумнівайся у власних навичках і уміннях, тоді знайдеш вихід навіть з мега складного становища. Випробуй свої сили, влаштуй їм перевірку, доведи, що немає нічого неможливого. Ігри лабіринти допоможуть це зробити. Перемішані у випадковому порядку коридори, прокладуть тунелі тобі дорогу назустріч незабутнім пригодам. Не бійся, сміливо йди вперед і відкриття не змусять себе чекати, вони не завжди будуть приємними, але і «пряник» ніхто не відміняв.

Загадкові доріжки

Стародавні правителі держав ламали голови, забивали думки створенням в'язниці, з якої було б неможливо вибратися, туди відправляли злісних злочинців. Царі вважали недостатньою мірою покарання просто позбавлення волі, лиходії зустрічалися розумні і вони примудрялися вибирати із закритих приміщень. Якщо відправити такого хитруна в мережу з заплутаних переходів, він буде блукати по них не вибереться на волю. Гравці, що мали справу з іграми лабіринтами в курсі, що це таке. Непросто знайти і визначити правильний шлях серед маси розгалужуються ліній, що перетинаються, тропок.

Сьогодні подібних місць відбування покарання вже немає, але збереглися легенди. Людей, сгинувших серед лабіринтів чимало, порятунок виявити їм так і не вдалося. Історії про бідолахах розповідають досі і вони заслуговують на увагу. У багатьох виникає бажання відчути почуття людини, що знаходиться всередині лабіринту. Ігровий режим підкине азарту і позбавить від реального відчуття небезпеки, справжнього страху гравець не відчуває.

Якщо хочеться побачити лабіринт власні очі, є непогана альтернатива – це вузькі і нерівні вулички міст Європи і Туреччини. За своєю структурою вони дуже непрості і не просто розкусити принцип їх розташування. Можна довго блукати в пошуках певної ділянки і потім заблукати. Прикладом лабіринтів служать підземні ходи галерей, бомбосховищ. Якщо спуститися туди без карти або тлумачного гіда, швидко загубишся.

Легендарний лабіринт Мінотавра

Не складно здогадатися, що в основу багатьох ігор лабіринти лягла красива і зворушлива історія про випробування, що виникли на шляху у любові. Міф про Міноса і страшного звіра знайомий кожному. Заточений на волоському острові Криті він був приречений на вічні страждання. Виглядав монстр як людина з головою бика і духом чудовиська. Він блукав по лабіринту, дотримуючись його центральній частині, в його лапи регулярно потрапляли жертви, молоді дівчата і хлопці.

Одного разу звірюка зіткнувся з небезпечним супротивником – сміливим Тесеєм. У хлопця була нитка Аріадни. Хлопець тягнув її за собою, щоб мати можливість повернутися назад. Коли він знищив противника, то зміг відшукати прохід і більше ніхто не постраждав. Ризикни перевірити себе і вийти з гри лабіринт. Таких подвигів, як Тесей не доведеться робити, але постаратися готуйся. Випробуй свої вміння, зберігай уважність і не рассеивай її марно. Поспіх і не обдумані дії не потрібні, нічого доброго не дадуть. Розмірені і осмислені кроки – шлях до успіху!

.
Ігри з мультфільмів