Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лего

Напевно, багато хто з нас хоч раз збирали конструктор. Хто ж цього не робив, пояснимо, чому це захоплення так цікаво. Вам дається безліч різноманітних компонентів різної форми, розміру та кольору, і з цих шматочків ви можете скласти все, що душі завгодно. Це той клас розваг, який цікавий не тільки дітям, але й дорослим, адже з маленьких деталей можливо зібрати щось унікальне і красиве. Найбільш популярним серед широкого асортименту конструкторів безперечно є Лего, які ми розмістили для вас у цьому розділі сайту.

Компанія LEGO була створена ще в минулому сторіччі, в 1932 році Оле Кірк Крістіансен. Головний офіс знаходиться в Данії. Не повірите, але засновник такого успішного бренду за професією був теслею. Однак його цікавило не тільки дерево. Кірк Крістіансен також займався створенням дитячих іграшок із пластмаси. Після винаходу ігри Лего і їх зростаючої популярності, розробник повністю присвятив себе виключно вдосконалення свого творіння.

Це не бездумна штучка. Вона розвиває винахідливість, допитливість, інженерні якості. Цей продукт дає можливість втілити в життя всі ідеї та фантазії з допомогою невеликих елементів. Ці кубики, подібно цеглинкам, допомагають створити щось грандіозне. Вони дозволяють придумати свій світ і уособити його в реальності. Адже з цією головоломкою ви зумієте побудувати не тільки будівлі, але і машини, літаки, кораблі, дороги, роботів і навіть людей! Величезна і різноманітна колірна палітра частинок вам у цьому допоможе. Якщо вам нудно, починайте складати в Лего, і ви не помітите, як швидко це заняття вас затягне і стане цікавим.

.
Ігри з мультфільмів