Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лего Чима

Конструктор, про який піде мова в іграх лего чіма, відомий практично всім. Виробники даного розваги постаралися на славу і продемонстрували шанувальникам велику кількість різноманітних тем для пригод – детективні і загадкові розслідування, непередбачувані подорожі, фантастичні світи і створення, звичайне життя з різними цікавими розповідями. Кожен сюжет по-своєму цікавий і заслуговує на увагу, проте найпопулярнішим став LegoChima, саме йому присвячені аркади з цього розділу. Таємниці загадкової реальності Чотирьох стихій ще не до кінця розкриті. І у всіх відвідувачів зараз є можливість краще познайомитися з персонажами.

Факти про LegoChima

Історія конструктора бере свій початок в Ніндзя Го. Вони розповідали історію про шести племенах: левів, вовків, горил, крокодилах, орлів і ворон. Досить тривалий час всі вони жили в мирі та злагоді, а охороною джерела зі священною енергією Чі, займалися кішки, мудрі і сильні, вони повинні були оберігати гору Кавора. Таким чином, вся міць справедливо і в рівних частках розподілялася по всім племенам між тваринами, вони використовували її для найрізноманітніших цілей, а також для активізації своїх засобів пересування.

Неприємності почалися в LegoChima тоді, коли крокодили стали думати, що леви всіх обманюють, саме вони з власної ініціативи і підняли повстання, і вже не погоджувалися йти ні на які компроміси. Приєднуйся і ти до одного з племен, прояви свою спритність і відвагу, борися за володіння енергією Чі, спробуй восстановись рівновагу і світ серед Чотирьох стихій.

У світі лего Чима повно різних цікавих деталей і моментів, що своєю неординарністю і екстравагантністю вони залучають, і кожен персонаж окремо по-своєму. У кожного героя є не тільки унікальне ім'я, але і відмінні зовнішні риси, власна техніка ведення бою, персональне зброю і круті трюки. Все це не тільки побачиш своїми очима, але й спробуєш в лего чіма. Вибирай будь-яку флешку даного жанру і пірнай з головою у дивовижний світ, оціни його переваги та проявити свої таланти.

Лего Чима в онлайн режимі

Що стосується правил лего чіма, то з ними навіть не особливо досвідчених геймерів труднощів виникнути не повинно. Необхідно задіяти кнопки або мишку, а можливо і те і інше разом, все залежить від обраної гри лего чіма.

.
Ігри з мультфільмів