Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лего Ніндзя Го

У світі лего чимало популярних легенд і історія про майстрів кружитсу займає гідне місце серед них. Розробка присвячена не тільки Сенсея Ву, але і його сміливим учням, відважно бореться з сильними бійцями. Вони завжди захищають світ Сіті, коли йому загрожує небезпека. Причому мова йде не тільки про лорда Гармадоне і його армії, але і про клан Змій. Також інших ворожих осіб, з якими ще встигнеш зіткнутися в процесі подолання місій і шляхи до боса.

Спочатку конструктор був звичайною дитячою головоломкою, але зараз він став дійсно крутим розвагою та ігри Лего Ніндзя Го тому доказ. Відкинь всі страхи і сумніви. Зроби сприяння Фэнгтом, допоможи здобути перемогу добра над злом. У цьому розділі зібрані найкращі Лего Ніндзя Го, з їх допомогою ти перенесешься в дивовижний світ, наповнений захоплюючими пригодами. Озброюйся золотим мечем, сідлай дракона і вирушай на вирішальну сутичку з Великим Поглиначем.

Світ нинзяго

Конструктори даної компанії є дуже конкурентними на сучасним ринку і багато людей віддають перевагу саме їх іншим аналогам. Творці мультсеріалу використовували для своєї ідеї самі незвичайні моделі і неймовірні сюжети, саме вони лягли в основу Lego Ninjago. Тепер це не просто бродилка, а серія непередбачуваних подій, що відбуваються в заворожливої атмосфери. Фінал заздалегідь абсолютно неясний, результат залежить повністю від твоїх дій. Готуйся боротися разом проти темних сил. В ході проходження дізнаєшся чимало тонкощів східних єдиноборств і зануришся в реальність, де правлять чотири стихії.

Суть Аркади

Всі ігри Лего Ніндзя Го відбуваються в унікальній атмосфері, саме там організовують поєдинки і турніри. Кожен герой може вийти на ринг і показати свою майстерність та навички кружітцу, битися з різними за умінь суперниками і завоювати собі титул і повагу.

Якщо хочеш пройти всі місії, тоді доведеться звикнутися з місцевими правилами, вивчити їх і зрозуміти, розібратися з тонкощами умінь персонажів і навчитися запобігати небезпеці. Чого тут тільки немає, замки, храми, обладнані майданчики для бійок і занять, маса діючих осіб, хитрих і спритних, з ними ігри Лего Ніндзя Го стали неповторними.

Варто також відзначити спинно магнітний механізм, саме за рахунок нього супер герої можуть так інтенсивно обертатися, а в цьому і полягає основна частина магічного бою кружітцу. І якщо оволодіти ним досконало, то можна бути непереможним, тоді вийде кожного супротивника викинути з легкістю за окреслену зону.

Зроби крок назустріч

Спочатку тобі буде даватися невеликий набір початківця воїна, в ньому буде всього один-два героя, трохи зброї і механізм для обертання. І якщо ти зможеш з наявною екіпіровкою досягти успіху, тоді можливості істотно розширюватися, з'явиться можливість купувати нову екіпіровку, додаткові кошти і допоміжні картки.

Спробуй свої сили в справжній бій кружітцу, продемонструй всю мужність і сміливість, разнеси кожного в пух і прах.

.
Ігри з мультфільмів