Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лентяево

Лентяево – це передача-серіал", яка вийшла в Ісландії в далекому 2004 році. З тих пір фільм став фаворитом серед хлопчиків та дівчаток зі всього світу. Зустрітися з персонажами серіалу можливо не тільки на блакитних екранах телевізорів, адже є ще і квести. Даний проект має свою родзинку: у ньому знімаються і живі актори, і ляльки, причому в кадрі вони виглядають органічно і доповнюють один іншого.

Це – маленьке селище, в якому живуть дорослі і малята. Здавалося б, що тут дивного? Адже на планеті тисячі невеликих населених пунктів. А причина ось у чому - все тут дуже ліниві. У них немає інтересів, вони не люблять працю і нічого не хочуть робити.

Улюблені заняття героїв – це дивитися телик, їсти цукерки і і валятися на дивані. Але одного разу життя змінюється. До мера містечка приїжджає спортивна і працьовита племінниця Стефані. Дівчина була дуже здивована, що тут ніхто не поважає спорт і активний відпочинок. Діти воліють сидіти вдома за комп'ютером, а не бігати на вулиці, на свіжому повітрі. А адже місто без дитячого шуму стає таким нудним!

Героїня вирішує виправити ситуацію і зробити населення більш життєрадісним. Вона намагається прищепити місцевим мешканцям любов до зарядці, пояснює чому не можна їсти багато солодощів. Допомагає Стефані в цій нелегкій справі супер герой - атлет Спортакус. На сайті ви зможете знайти всі пригоди цих хлопців, які доступні в мережі інтернет і зайвий раз поспостерігати за жителями цього незвичайного поселення.

.
Ігри з мультфільмів