Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лицарі

Середньовічні лицарі
Хто такі лицарі? Далеко не кожен хлопець зможе носити гордий титул паладин, так як присвоюється він виключно особам дворянського походження. Саме грі про лицаря присвячені цього розділу з розважальними флешками на нашому сайті. Про юнаків і чоловіків у панцирах ходить чимало легенд і історій, в середньовічні часу всі захоплювалися їхньою хоробрістю, відвагою і благородством. Всі дами мріяли роздобути собі в чоловіки лицаря, так як такий супутник – це гордість, він завжди захистить і буде галантний зі своєю обраницею.

Часто серце паладина не вільно і в ньому таїться любов до прекрасної юної леді, саме заради неї і здійснюються подвиги. Не складно здогадатися по сучасним фільмам, що такий вершник повинен бути добре фізично розвинений, так як тримати важку екіпіровку, пересуватися в ній швидко і битися – це завдання непросте.

Пригодницький світ героїв в обладунках

Часи існування хрестоносців вже давно пройшли і на дорозі простіше зустріти хлопця на машині, ніж на коні ще і в обладунках. Тим не менш у віртуальному світі ці воїни продовжують жити, боротися, беруть участь у різних походах, турнірах, битвах, подорожують і відвідують замки, рятують милих незнайомок та обзаводяться славою і багатством. Такі забави по душі хлопчакам, але якщо дівчина захоче випробувати сили в гру лицарі, то ніхто їй заважати не стати.

Персонажі вміють не тільки віртуозно орудувати мечем, але і стріляти з лука або пращі, арбалета або катапульти, атакують списом або іншими видами зброї. Герої подарують тобі незабутній дозвілля, допоможуть зануритися в минуле і подарують масу емоцій і приємні спогади.

В сучасній віртуальної реальності

Отже, якщо тобі цікава історія, то зверни свою увагу на тому, як ведуть себе лицарі. Тут у кожного з'явиться можливість приміряти на себе нове амплуа, проявити свою відвагу та швидкість реакції, а також інші навички, корисні для поєдинків. Яких тільки розваг тут немає, і аркади, бродилки, і стратегії, а також інші варіанти для захоплюючого проведення часу.

Спробуй захопити ворожий замок і пробити захист недруга, використовуй все озброєння для здійснення місії, плануй завоювання територій. Сюжет не змусить нудьгувати або сумувати, можеш у цьому не сумніватися. Відпочинь від атмосфери повсякденності, перенесися в інший світ і ні на мить про це не пошкодуєш.

.
Ігри з мультфільмів