Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ліло і Стіч

Ліло і Стіч, пригоди з якими ви знайдете на сайті - це мультфільм студії «Дісней». У цьому анімаційному проекті вміло пов'язані кілька жанрів: комедійний, науковий, фантастичний. Напевно тому даний мультфільм став таким популярним.

Стіч був створений у секретній міжгалактичної лабораторії доктором Джамба Джукиба. Доктор створював це істота як абсолютного руйнівника, який буде трощити, ламати, руйнувати все, що трапляється на його шляху. Про страшний винахід професора дізнається галактична поліція. Вона починає ловити тварину, щоб переселити його на безлюдний астероїд. Де він не зможе завдати комусь шкоду. Але невеликий монстр примудряється обдурити поліцію, прибуває на Землю, на один з Гавайських островів. На нашій планеті інопланетянин знайомиться з доброю, чуйною дівчинкою Лило. Спочатку вона думала, що Стіч – якась дивна порода собаки.

Але з плином часу вона бачить, що це маленьке незвичайне істота є дуже хитрим і розумним, та до того ж обожнює гратися. Маленький прибулець може запросто відкусити шматок машини або розрізати диван.

Проте добре серце Лило, її душевна теплота і турбота допомагають інопланетного монстра змінитися в кращу сторону. Незабаром з'являються не тільки мультик, але і квести, а хлопці стають справжніми нерозлучними друзями.

.
Ігри з мультфільмів