Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Льодовиковий період

Завдяки мультфільму студії "20-е Століття Фокс" з'явилися і гри Льодовиковий період, які ви знайдете в цьому розділі. Випущений він був у 2002 році. Ідею придумали два талановитих американських режисера – Карлос Салдана і Кріс Уедж. Хороша комп'ютерна графіка і цікавий, захоплюючий сюжет забезпечили картині колосальний успіх. Касові збори анімаційного фільму перевищили 350 мільйонів доларів.

Мультфільм переносить нас у часи Льодовикового періоду. У цю епоху Земля покрилася товстим шаром льоду, і тваринам, щоб знайти їжу і вижити, довелося мігрувати в південну частину планети. В цей складний час зграя злих хижаків, щоб прогодуватися, нападає на людське плем'я. Одна з жінок намагається врятувати свого немовляти від кровожерних хижаків, і тікає з немовлям з селища. Її починає переслідувати Дієго.

Щоб відірватися від переслідування, мати з немовлям стрибає в гірську річку. Їй не вдається вижити в бурхливому водному потоці, але вона встигає передати дитину стоїть на березі лінивцеві Сіду. Таким чином мамонтові-інтроверту і вічно болтающему лінивцеві доводиться об'єднати свої зусилля, щоб зберегти дитинчати і повернути його батькові.

В компанію до Менні і Сіду нав'язується тигр, бажаючий нібито з добрих спонукань показати пухнастим «нянькам», де знаходиться людське поселення. Насправді ж Дієго хоче привести мамонта з ленивцем до пастки, в якій зможе відібрати у них малюка. Однак в дорозі велика кішка змінює своє ставлення до нових знайомих і щиро до них прив'язується. Він допомагає їм уникнути засідку і врятувати дитину. У підсумку Тигр, Менні і Сід стають нерозлучними приятелями, і попереду цю різношерсту компанію чекає ще багато пригод...

Якщо ви хочете ближче познайомитися з веселим ленивцем, серйозним слоном і сміливим мисливцем, запускайте Льодовиковий період на moz.com.ua. Тут ви також зможете зустрітися з сміховинної білкою по імені Скрат, основною метою якої є пошук і заховування жолудів.

.
Ігри з мультфільмів