Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Лунтік

Поява ігор лунтік на просторах Всесвітньої павутини сталося не так давно, але наш сайт підібрав кращі з цих додатків для вашого задоволення. Виберіть вподобане і переконайтеся в їх цікавості і цікавість. Образ супергероя вже перетворився на банальний: всі вони відрізняються високим зростом, незвичайною силою і незвичайними вміннями. Але ігри Лунтік доводять, що робити добрі справи та допомагати друзям можна і з не еталонної зовнішністю і навіть деякою незграбністю. Головне, щоб серце залишалося добрим.

Давайте дізнаємося про походження цього дружнього персонажа.

Що поклало початок ігор Лунтік?

Згідно з історії, 12 квітня, на нашому супутнику – Місяці – народився вельми симпатичний малюк, який мав цілих 4 вушка. А на Землі він опинився після падіння з рідної планети. Тепер його помешканням є казкова галявина в лісі, що знаходиться поруч з ставом, а його сусідами стали різні комахи.

А звуть дитину Лунтік, і себе він називає місячної бджолою, а тому вважає земним бджілок своєю ріднею. Їм подобається таке спорідненість, адже симпатяга славиться добротою, привітністю і чуйністю і завжди готовий допомогти нужденним. Крім того, Лунтік відчуває ніжні почуття до прекрасної метелику Еліні, а тому постійно присвячує їй вірші, обдаровує милими презентами і частенько збирає польові букети, щоб порадувати чарівну.

Такий сюжет анімашки. Але проведене опитування в 11-ти торгових мережах Москви показав, що цей хлоп став лідером у рейтингу мультяшних брендів, а в інтернеті практично зрівнявся з найбільш популярними анімаційними фільмами.За результатами анкетування більша частина розробників комп'ютерних розваг вирішила зробити все, щоб малеча змогла бавитися з іграми Лунтік безпосередньо з браузера.

Якими бувають ігри Лунтік?

Приступаючи до цих втіх, подивіться, наскільки вони яскраві, захоплюючі і позитивні. Спокійно залишайте дитину наодинці з потішними героями.

Отже:

На логіку – за основу кожної місії взяті завдання, тренують логічне мислення, уважність і творчі навички. Знадобиться відшукати відмінності в майже однакових малюнках, скласти пазли з улюбленими комашками або розфарбувати ілюстрації. А деколи потрібно зрозуміти, які продукти можна їсти, а які варто знехтувати. Так малеча пізнає навколишній світ.

Бродилки – подорожуючи з бузковим пчеленком, виконуйте потрібні завдання. Але будьте обережні, адже не всі мешканці лісу раді такому нестандартному суті і постараються скорчити йому підступи, щоб віддалити від мети.

Аркади – ці забави включають елементи різних жанрів. Вам належить бігати, стрибати через усілякі перешкоди, підбирати корисні предмети, побоюватися зустрічі з ворогами і неодмінно завершити рівень. Так, знадобиться дістатися до баночки варення або зібрати необхідну кількість ягідок, але найцікавіше тут – сам геймплей.

Цей герой, безумовно, не дозволить вам нудьгувати і підніме настрій.

.
Ігри з мультфільмів