Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Люди ікс і Росомаха

З'явилися на світ вже багато років тому ігри Люди Ікс і Росомаха, всі персонажі-герої коміксів компанії Марвел. Велику популярність вони отримали в 2009 році після виходу фільму з Х'ю Джекманом у головній ролі.

Всі бійці – це команда сильних і відважних супер героїв. Більшість членів цієї братства володіють якимись понад силами. Працюють Люди Х в інституті, допомагає мутантам вижити у жорстокому світі, не піддаючись приниження і зневаги з боку населення. Хлопці використовують новітні розробки і технології для досягнення своїх цілей.

Наприклад, доктор Ксавьє має секретний прилад, що вміє відстежувати місце розташування будь-якого мутанта. Окремої згадки заслуговує і високотехнологічний літак персонажів під назвою Чорна Птиця. До речі, ви теж зможете політати на цій фантастичній залізної дами в аркаді Люди Ікс і Росомаха.

Найбільш відомим в команді Люди ікс і Росомаха є Джеймс Хоулет, знайомий нам під ім'ям Росомаха. Подібно тваринам, Джеймс має добре розвинутими інстинктами і прекрасними фізичними вміннями. При необхідності він може випускати гострі, як лезо, кігті, що допомагає здобути перемогу в боях з монстрами і іншими ворогами.

До того ж, у силача блискавично затягуються рани, завдяки чому процеси старіння у нього відбуваються набагато повільніше, ніж у решти представників людства. Такий арсенал здібностей робить його одним з найбільш потужних бійців Всесвіту коміксів Марвел.

.
Ігри з мультфільмів