Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Людина Павук

У фантастичному просторі, вигаданому художниками і програмістами, на сьогоднішній день існує величезна кількість супергероїв. Ігри Людина Павук дадуть вам можливість провести незабутній відпочинок в компанії одного з них. Варто подякувати студію Марвел за те, що вони вирішили створити життя звичайного студента Пітера Паркера, такою яскравою і насиченою. Всього лише один укус радіоактивного павука зробив з персонажа неймовірно сильного і спритного Спайдермена. Тепер він може лазити по стінах, дахах, піднімати вантажівки і рятувати мирне населення. Про нього говорить весь Нью-Йорк і сьогодні ти зможеш допомогти йому у виконанні черговий не простий місії.

на Жаль, у цьому світі багато зла, підлих людей і навіть монстрів, так що роботи для сміливця завжди багато. Запусти вподобаний квест і стань його «Робіном», разом ви набагато швидше і ефективніше зможете справлятися зі всіма проблем, а вже їх вам лиходії підкинуть чимало, так що відпочити навряд чи вийде. Готуйся зануритися в геройські пригоди хлопчини в червоно-синьому костюмі, він піднесе тобі чимало випробувань і несподіваних сюрпризів.

Барвисті головоломки, складні мозаїки з десятків дрібних фрагментів, дикі гонки на машинах і мотоциклах, бродилки і бійки, навіть літалки зі стрілялками - все це чекає на тебе попереду з персонажем, як його називають в Україні Людина-павук. Так що поспішай назустріч пригодам! Хочеться зауважити, що наша команда щодня працює на пошуком і додаванням на сайт новинок з даного жанру. Тому заходьте до нас частіше, будьте в курсі.

.
Ігри з мультфільмів