Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Мадагаскар

Мультфільм, як і гра Мадагаскар відразу ж полюбився дітям і дорослим зі всього світу. Історія про те, як четверо тварин з Центрального зоопарку Нью-Йорка, що виросли практично в тепличних умовах, опинилися у своїй природному середовищі – на острові Мадагаскар, наповнений добрим гумором, цікавими персонажами і чудовим музичним супроводом. Якщо мультфільм вже набрид, а з його героями розлучатися не хочеться, можемо запропонувати вам гри Мадагаскар. Тут ви побачите лева Алекса, зебри Марті, жирафа Мелмана і бегемотику Глорію в нових амплуа. Улюблені герої будуть брати участь в гонках і снігових битвах, і навіть стрибати з парашутом. Є і більш спокійні розваги: пазли, головоломки та логічні ігри.

Мадагаскар був знятий анімаційною студією «DreamWorks» в 2005 році. Сценарій написав Марк Бертон, а режисерами фільму є Те МакГрат і Ерік Дарнелл. Фільм став одним з найбільш касових за всю історію кінопрокату. Величезний успіх забезпечили йому цікавий сюжет, хороший гумор, яскрава анімація і, звичайно ж, харизматичні персонажі.

Лев Алекс – зірка Нью-Йоркського зоопарку. Його улюбленою їжею є стейки з м'яса, і до того, як опинитися в диких умовах, цар звірів навіть не підозрював, що стейки роблять з інших тварин.

Зебра Марті – кращий друг Алекса. Мріє потрапити до себе додому. Саме він підмовляє інших героїв втекти із зоопарку.

Мелман – невпевнений у собі жираф, який постійно чимось хворіє і приймає якісь ліки. Таємно закоханий в Глорію.

Глорія – життєрадісна бегемотиха, яка вміє знайти підхід до всіх і приміряти компанію під час сварок.

Якщо ви хочете повеселитися з улюбленими тваринами, запускайте гру про Мадагаскар. Вам неодмінно сподобається в компанії з невгамовними тваринами!

.
Ігри з мультфільмів