Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Маджонг

Головоломки, логічні задачки, різноманітні інтелектуальні розваги сьогодні дуже популярні. Нічого дивного в цьому немає, розумові здібності завжди високо оцінювалися, саме вони є інструментом, застосовуваним для створення і розробки нових технологій, інновацій.

Щоб інтелект досяг певного рівня розвитку, його треба регулярно тренувати. Ігри маджонг стануть непоганою розминкою для звивин. Грати в маджонг можна на нашому сайті та якщо ти хочеш навчити свою кмітливість, починай це робити прямо зараз. Східні мудреці протягом багатьох років застосовують гри маджонг для поліпшення мислення. Сьогодні цей вид дозвілля перемістився у віртуальний світ і доступний усім бажаючим.

Декому може здатися, що це звичайна розвага, не несе в собі жодної користі. Але це не так, маджонг навчає певним навичкам, позитивно впливає на вдосконалення ряду здібностей. Мізки в деякій мірі теж можна назвати м'язом, її треба постійно навантажувати різноманітними вправами, щоб вона росла і не застоювалася. Не варто витрачати час на нудні і одноманітні вправи читати нудні книги і впихати в голову інформацію, яка там триматися не хоче, включи головоломку, проводь дозвілля з ладу.

Звідки з'явився і як розвивалася Маджонг

Якщо бути чесним, то цей маджонг виглядає трохи по-іншому. Багато років тому в Китаї так називали азартну логічну задачку, вона призначалася для чотирьох людей, що використовують кістки і дошку. Якщо провести аналогію, то у традиційного маджонг чимало схожих рис з покером.

Класичний маджонг непростий, правила досить важкі для розуміння і запам'ятовування. Щоб упоратися з подоланням рівнів, треба гранично сконцентрувати. Досвідчені запам'ятовують всі ходи, що вийшли кістки і прораховують всі наперед знають у кого, що на руках. Радує, що мухлювати в маджонге не можна, навіть крутий шулер не зможе провернути аферу.

Кольоровий пасьянс з кісточок

Комп'ютерна реальність пропонує видозмінену версію Маджонга. Він схожа на вихідну тільки кісточками, іншими моментами в корені відрізняється. Не дивлячись на це, Маджонг заслуговує уваги.

Варто зробити акцент на колоді для маджног, таким різноманітним набором кісточок мало які ігри можуть похвалитися. Є три масті: точки або Доти, бамбуки та символи. Кожна з трьох має дев'ять відмінних типів, кожен тип містить чотири елементи. У підсумку виходить сто вісім кісток розділених на 27 видів. До них додаються сім підвидів рів, дві пари вітрів і трійка драконів. Додатково є пори року і чотири квітки.

За рахунок величезної кількості відмінних елементів маджонг став таким захоплюючим. Популярність його висока, не даремно для всіх сучасних платформ (мобільних і комп'ютерних) є свої версії.

Як грати в пасьянс

Пясьянсовое китайське розвага пропонує парочку розкладів. Перший – стандартний, до його складу входить кілька шарів, накладених один на одного. Розкладки можуть бути абсолютно будь-якими, базовий приклад – шар з 87, слідом 36, потім 16, 4 і 1 кісточки, дана розкладка називається черепаха. Щоб зняти фігуру з поля в маджонге, треба щоб вона не була накрита зверху і хоча б з одного боку. Плоский маджонг злегка інший. Він передбачає наявність повної свободи переміщень, тільки так можна дістатися до партнера по найкоротшому шляху. Пара руйнується і зникає з поля, коли відстань між ними виглядає як рівна лінія максимум з трьох відрізків по вертикалі або горизонталі.

Щоб добитися успіхів в грі маджонг, треба не втрачати концентрацію і зосередження. Проходження може затягнутися, і вихід часто знаходиться абсолютно випадково. Самі геніальні рішення часто спонтанні і несподівані. На сторінках нашого ресурсу можна знайти кращі ігри маджонг. Купа класних і незвичайних розкладів дадуть можливість оцінити всі варіанти і зрозуміти, наскільки ця флешка чудова. Запускати флешки можна без установки і скачування, запускай придивилася в браузері і насолоджуйся. Влаштуй своєму мозку струс, прокачати навички по східному і не пошкодуєш!

.
Ігри з мультфільмів