Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Малятко Хейзел

У кожної жінки є материнський інстинкт, тому не дивно, що в дитинстві дівчата з таким задоволенням бавляться в дочки матері, сповивають своїх пупсиків, годують їх і возять у колясці. Наша бешкетниця набагато краще будь пластмасової ляльки. Адже віртуальна героїня – зовсім як справжня дитина і догляду вимагає повноцінного. Тому, якщо хочеш відчути відповідальність, спробувати себе в ролі юної мами або нянечки - вперед, заходь у цей жанр.

Наша дитина дуже допитлива і невгамовна, обожнює увагу, прогулянки, так що нудьгувати не доведеться. Завантаживши гру малятко Хейзел, ти побуваєш на пляжі, в парку, в магазині, у перукаря, навіть до лікаря сходиш. І кожну подію по-своєму цікаве і пізнавальне. Проводячи час у компанії дитинку, всі відвідувачі зможуть почерпнути чимало корисної інформації, що стосується материнства.

Готуйся до того, що маля Хейзел не завжди буде тихою і поступливою, вона любить вередувати, та й енергії у неї стільки, що на цілий дитячий садок вистачить. Маленькі дітки мають потребу у великій кількості турботи, і зараз в цьому переконаєшся на особистому досвіді.

Мало просто дати молочну кашку героїні і укласти її в ліжечко. Дитину треба купати, переодягати, розважати, давати речі які вона попросить, водити на майданчик до іншим малюкам і навіть до стоматолога. Можеш не сумніватися, твій дозвілля буде веселим і повчальним.

.
Ігри з мультфільмів