Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Маріо

Цікаві та розвиваючі представлені в цьому розділі. Маріо - мабуть, найпопулярніша бродилка людей всіх віків. Якщо раніше зануритися в пригоди вмілого водопровідника можна було, лише маючи приставку денді і відповідний картридж, то тепер стало можливим в онлайн. Суть залишилася колишньою: маленький, пухкий чоловічок на своєму шляху зустрічає різні перешкоди і між тим отримує винагороди за спритність.

Ігри Маріо несуть не тільки розважальний характер, але і пізнавальний. Кожне перешкоду, яке проходить водопровідник, можна порівняти з реальними проблемами, які кожна людина зустрічає в буденності, правда «декорації» різні. Дитина, вчиться вирішувати проблеми і наочно розуміє, що за кожним стоїть якась винагорода. У свою чергу, така постановка дає стимул не тільки проходити кожну наступну місію, але і в житті добиватися поставлених цілей.

Водопровідник з гри Маріо – це приємна можливість не тільки розвеселити дитину, але навчити навичкам, які знадобляться йому в подальшому. Кожна бродилка наповнена цікавими місіями, барвистою і приємною графікою.

Запускай швидше гру Маріо і ти сам на деякий час опинишся у своєму дитинстві. Свого роду «машина часу», укладена в грі, перенесе у світ безтурботності, туди, де вона була улюбленим заняттям, і здавалося, що краще неї більше нічого не може бути.

.
Ігри з мультфільмів