Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Маша і ведмідь

Ви вже дивилися барвистий мультфільм російського виробництва Маша і Ведмідь, ігри з якими в достатку в розділі? Багато хлопців з великим інтересом дивляться як шкідлива і хуліганська Маша «командує» великим звіром, а останній покірно її слухає. Розповідь наповнений гумором, цікавими і повчальними історіями моментами. Батьки з легкістю дозволяють до перегляду цей анімаційний фільм своїм дітям, в ньому немає зла і агресії.

Сюжет дуже простий, він не дає занудьгувати. Маленька Маша живе недалеко від лісу, вона дуже активна, ні секунди не може всидіти на одному місці. Всім домашнім тваринам вже набридли нескінченні ігри примхливої дівчинки. Та й Маші набридла одноманітна обстановка. Одного разу дівчинці на очі попадається красива метелик, вона природно починає за нею гнатися. Метелик призводить Машу до лісового будиночка, і як виявилося, у ньому живе дуже спокійний і врівноважений мишко. Клишоногий веде розмірений спосіб життя, у нього є невеликий город і пасіка. У вільний час він займається рибальством і збиранням дикої малини.

Неждана гостя перевертає життя Ведмедя догори дном. Дитина не відстає від нього ні на крок, постійно придумує якісь розваги. Спочатку Мишкові не подобається такий стан речей. Однак незабаром безпосередність і щирість дівчинки підкуповують клишоногого. Він прив'язується до малятку, виконує всі її забаганки і прощає їй дитячі пустощі.

Запускайте гри Маша і Ведмідь, якщо хочете бігати поруч з улюбленими персонажами. Розваги повинні вам сподобається, адже вони такі ж цікаві, яскраві і кумедні.

.
Ігри з мультфільмів