Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Масяня

Коли Рунет став користуватися популярністю, в ньому з кожним днем стало з'являтися все більше інформації, але саме виникнення вірусного мультика, а потім і ігри Масяня привернуло загальну увагу. Фанати із задоволенням дивилися нові серії з кумедною героїнею і не гребували іншими проектами з її участю. Так гра Масяня спочатку була приречена на успіх. Радує те, що в них зберігся колишній образ цієї особи з зухвалим почуттям гумору і пристрастю до раздалбайству.

Багато років минуло з тих пір, коли Олег Куваєв вперше познайомив користувачів мережі з мешканкою Пітера – Масяней і її друзями Кошлатим і Хрюндель. Причому Хрюндель спочатку був співмешканцем дівчини, а потім і одружився на ній, після чого пара обзавелася дитиною. Тим не менш, це не завадило молодим вести активний і відчайдушний спосіб життя, як і раніше. Найцікавіше те, що персонажі не відстають від сучасного світу і користуються всіма плодами прогресу.

Ясна річ, мультики – це добре, але в іграх Масяня теж весело. Саме тому нові в один час флешки полізли як гриби після дощу, і деякі з них стали справді легендарними. Дивачка встигла побувати в Африці і здійснити запаморочливий Євротур, а так само пережила безліч інших пригод. І якщо поритися в історії, то можна знайти купу ляльок Масяня самої різної тематики – новорічна, темношкіра, білява, ця пані може бути будь-якою. Одним словом, Масяня живе добре і не скаржиться, навіть не дивлячись на те, що пік її крутості залишився в двотисячних.

Масяня продовжує зростати і навіть змінюватися, але її коронні фразочки забути не можна і вираз «ка підемо покуримо ка», завжди буде нагадувати саме про неї. І якщо раніше студенти із задоволенням повторювали за мультяшною «красунею», то сьогоднішні учні Вузів мають інших кумирів, але, тим не менш, знають про Масяню, адже з нею завжди можна від душі посміятися.

.
Ігри з мультфільмів