Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Месники

Нашумілий у 2012 році фільм зібрав рекордні касові збори і привів у захват шанувальників коміксів Marvel. Ігри Месники зібрали кращі флешки з участю головних героїв: чарівного Тоні Старка, запеклого Халка, мужнього Тора, відважного Капітана Америки, спокусливою Чорної вдови і спритного Соколиного Ока.

У цьому фантастичному бойовику розповідається про те, як голова організації ЩИТ на ім'я Нік Ф'юрі збирає наших супергероїв для боротьби з Локі – підступним богом паралельної всесвіту Асгарда. Кожен з учасників команди, іменованої як Месники, володіє унікальними даними і має непростий характер.

Наприклад, Залізна людина – це нахабний і самозакоханий учений, що володіє феноменальним розумом, який допоміг йому створити свій сталевий костюм. Могутній Халк – це скромний вчений Брюс Беннер, що піддався мутації. А шикарна Чорна вдова – це хитра шпигунка КДБ Наташа Романова, яка володіє неймовірною силою і небезпечними навичками. Однак всі наші персонажі об'єдналися заради спільної мети – захистити планету від вторгнення ворожої космічної армії.

Битися зі злом з Месниками хоче кожен, хто бачив хоча б трейлер до фільму, тому що пригоди героїв дійсно захоплюючі і динамічні. Адже ні в кого вже не залишилося сумнівів, що це буде по-справжньому захоплююче, фантастично і навіть іноді небезпечно.

Якщо вам вже не терпиться зануритися у всесвіт Марвел, приміряти на себе унікальні можливості улюблених супергероїв. Поборотися з ворогами і подолати всі труднощі, то цей жанр – саме те, що вам потрібно.

.
Ігри з мультфільмів