Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Міккі Маус

Герой гри Міккі Маус, яку ви в різних варіаціях знайдете на нашому сайті, без перебільшення вважається одним з найпопулярніших персонажів 20 століття. Складно повірити, але мишеня вийшов у світ ще в 1928 році. Він був намальований Уолтом Діснеєм, засновником відомої анімаційної компанії. Міккі Маус настільки полюбився публіці, що було вирішено визнати його талісманом студії Дісней. У нього є навіть власна зірка на голлівудській Алеї слави. Це перший вигаданий герой, який удостоївся такої честі.

Вперше він з'явився в анімаційному фільмі «Пароплавчик Віллі». Спочатку випускається німа версія короткометражного мультфільму, однак ця картина не отримала широкого розголосу і була дуже відомою. Уолт Дісней розуміє, що йому потрібна якась «фішка», яка допоможе виділити його серед безлічі інших. Аніматор приходить на розум інноваційна для того часу ідея – озвучити ту історію. Завдяки такому нововведенню, стрічка залучила величезну кількість глядачів, а Міккі Маус одразу став успішним.

Хлопчик завжди одягнений у однаковий наряд. На його ушастом сорванце незмінно можна побачити червоні шорти, великі жовті черевики і білі рукавички. До речі, в рукавички хлопця одягли неспроста. Коли він вийшов на екранах кольорового кіно не існувало, всі картини були чорно-білими. Щоб якось виділити руки Міккі Мауса на тлі чорного тіла, і був придуманий трюк з контрастними рукавичками.

За майже 100 років свого існування мишеня «обзавівся» компанією друзів, серед яких можна зустріти Гуфі, Дональда Дака, Плуто і, звичайно ж, Мінні. Завантажуйте квести і можете потрапити в цю бешкетну команду.

.
Ігри з мультфільмів