Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Міньйони

З популярними і цікавими хлопцями, іменованими Миньонами які мало створення зможуть зрівнятися. Забавні малі отримали успіх відразу після виходу мультфільму під назвою «гидке я». Творці флешок не прогадали, коли вирішили створити гри Міньйони. Так що кожен бажаючий зможе відмінно розважитися і повеселитися з диваками на своєму комп'ютері. Отже, чим ми займемося з витрішкуватими миньонами? Можна сходити в перукарню і там зробити персонажу нову стильну зачіску, поголити мордочку і вчинити інші корисні процедури. Лікарні для Міньйонів теж є, так що готуйся відвідати ЛОРа, стоматолога та окуліста, коли будеш грати з миньонами.

Жовті непосидючі прислужники з'явилися давно, просто спочатку вони існували в трохи іншій формі, а потім еволюціонували і тепер ми їх бачимо ось такими. Раніше вони представляли собою одноклітинних істот, і єдиною їх метою було бажання служити комусь злобному і підступному. Ці циліндричні хлопчики і дівчатка чимось нагадують контейнери з дитячих шоколадних яєць і володіють деякими інтелектом і кмітливістю.

В працьовитості дітям складно відмовити, граючи, ти переконаєшся, що вони здатні на багато що, і навіть дурість їм у цьому не заважає. До речі, герої ніколи не відмовляються підкріпитися, та й напої теж люблять. Вони стали помічниками геніального злочинця Грю і з задоволенням виконували всі його доручення.

Чудики так полюбилися публіці, що не тільки ігри міньйони занималт високі позиції в рейтингу, але і мультсеріал, а також фільм.

.
Ігри з мультфільмів