Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Місто героїв

Історія юних геніїв
Один з головних у мультику місто героїв і кветах з аналогічною назвою – Хомада талановитий хлопець. Його, без сумніву, можна назвати вундеркіндом - він закінчив школу в чотирнадцять років. Але замість того, щоб використовувати свій розум, за призначенням, хлопець бере участь у незаконних боях роботів. Старшому братові не подобаються такі заняття, він постійно витягує хлопчиська з підозрілих закладів і рятує від поліції.

Що стосується самого Тадаші, але теж розумний. Веде пристойний спосіб життя і не заробляє на сумнівних заходах, а працює в самому сучасному інституті на благо суспільства. Хитрим шляхом йому таки вдалося зацікавити дитину технологічним процесом, і Хіро відкинув свої дитячі забави і поступив в університет.

Підліток пітнів кілька місяців і розробив дійсно приголомшливе винахід. З ним можна здійснити прорив у багатьох галузях знань і техніки. Один чоловік навіть захотів купити його за велику суму грошей. Хлопчик відмовився продавати своє творіння. Все було чудово, хлопчина вже мріяв про те, як буде працювати зі своїм кровником. Однак несподівана пожежа у виставковому корпусі вніс свої корективи в те, що відбувається - Тадаші загинув.

Вогонь, змінив події

Трагедія, що сталася у вигаданому місті Сан-Францокио, засмутила всіх людей, які працювали одній лабораторії. Наш дивак закинув свої роботи, перестав ходити на уроки і замкнувся в собі. Так тривало до тих пір, поки не з'явився Беймакс – робот, якого створив старший Хамада. Він придуманий для того, щоб ставити діагнози людям, лікувати і оберігати. Він подружився з цим білим гігантом і з його допомогою вирішив відшукати винуватця. Так і почалася небезпечна гра з серйозним супротивником. Добре, що колеги приєдналися до тінейджеру і зібрали свою команду. Саме її пригод і присвячені ігри місто героїв.

Поява героїв Сан-Францокио

Тепер банда складається не з двох персонажів, їх стало більше і кожного варто описати детальніше.

Хіро Хомада – вундеркінд, який вирішив помститися за смерть брата. Хлопчина знайшов нових друзів і зумів реалізувати свій талант в ході розслідування.

Хані Лемон – хімік. Творить чудеса, голосно розмовляє, придумує незвичайні досліди, вони в місті героїв знадобляться.

Гого Томаго – зухвала дівчина, що обожнює швидкість, конструирующая відмінні мотоцикли і велосипеди.

Васабі – здоровань з ультра крутими кинджалами, саме з ним лиходіям краще не зв'язуватися в Місті героїв.

А ще Фредді – талісман, він обожнює гуляти в костюмі динозавра і зовні нагадує волоцюгу, хоча насправді з дуже багатої родини.

При наявності спеціальних обладунків всі змогли поліпшити свої якості, це допомогло здобути перемогу над ворогом і відновити справедливість.

Світ обдарованої шістки з Місто героїв

Запускай гри місто героїв з пустотливими, непосидючими і винахідливими студентами, він вміють зробити науку веселою і розважаються зі смаком. Диснеївський Беймакс із задоволенням складе тобі компанію, з ним ти враз забудеш про нудьгу. Музичне і графічне супроводження ігор місто героїв гармонійно доповнює цікаву сюжетну лінію. Приємного проведення часу!

.
Ігри з мультфільмів