Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Могутні рейнджери Самураї

Мультик Могутні Рейнджери Самураї з'явився в Америці ще в минулому столітті, на даний момент знято 18 сезонів цієї захоплюючої історії. Пік їх популярності припадає на 1980-ті роки, але вони й досі з легкістю знаходять собі прихильників. Наприклад, зараз величезним попитом користуються ігри Могутні Рейнджери Самураї.

На вищеназваних борців за справедливість з неприхованим захопленням дивляться і дорослі, і діти, адже сюжет серіалу досить цікавий, непередбачуваний і має гарний музичний супровід. Хлопці є борцями за мир і добро. Вони успішно знищують всіх монстрів і бандитів, що виникли на їх шляху. Варто окремо відзначити яскраві і продумане обмундирування бійців за доброту. У кожного з героїв є свій, не схожий на інші, костюм: жовтий, блакитний, зелений, червоний і безліч інших. Костюм червоного кольору носить лідер цієї команди.

На цьому сайті ви знайдете чудові квести і бродилка, які допоможуть зануритися в абсолютно інший світ. І не треба засмучуватися, якщо ви не знайомі з цими незвичайними персонажами. В процесі гри ви з ними неодмінно подружіться з легкістю розберетесь, хто є хто.

В паралельному світі ви будете допомагати цим японським персонажам боротися за свободу і чесність. Тут ви зможете захистити нужденних і слабких, а також відчути себе справжнім супер героєм.

.
Ігри з мультфільмів