Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Монстр хай

Коли творець цієї серії ляльок Гаррет Сендер працював над своїм дітищем, навряд чи він міг припускати такий успіх! Натхненний різними фільмами жахів і міфами про чудовиськ, він створив особливий і неповторний, впізнаваний за будь-якої погоди імідж ляльок Монстр Хай. Однойменний мультфільм стартував ще в 2010 році, завоювавши нечувану популярність, за ним пішли гри Монстр хай. Вподобані шанувальниками герої перекочували в цілу серію програм і знайшли нову віртуальну життя. За мотивами мультфільму створена просто величезна колекція найрізноманітніших ігор Монстр хай, велика частина з яких потрапили в цей розділ.

Багато наївно вважають, що їхню школу можна вважати самою божевільною. Але одного разу занурившись в атмосферу школи з вампірами, муміями, відьмами і зомбі, ви почнете оцінювати ситуацію по-іншому. Ці милі в чіпок, а ще моторошно стильні та гламурні скелети, русалки і вампіри живуть своїми чарівними проблемами. А вам доведеться їх вирішувати в онлайн реальності.

чи Доводилося вам одночасно шукати втекла праву руку і писати контрольну з зверознанию? Або намагатися зробити так, щоб волосся не лізло в очі, якщо на їх місці отруйні змії? А як змагатися в гробобол, якщо ти вспыхиваешь від радості, спалюючи все в радіусі кілометра? Персонажі Монстр Хай щодня вирішують такі завдання і досить успішно!

Секрет популярності цього жанру в тому, що ігри Монстр Хай не схожі ні на які інші жанри. Особливий шарм відбувається додає той факт, що події розгортаються у старшій школі, у розпалі пора перших закоханостей, розчарувань, веселих вечірок і вірної дружби. Юні чудовиська знайомляться, закохуються, грають, фліртують, веселяться і проживають кращі роки.

Цим ляльки монстр хае нагадують звичайне навчальний заклад з його порядками, принадами, проблемами і труднощами. А з іншого – це абсолютно неповторний і оригінальний світ, в який можна поринути тільки беручи участь у проходженні. Вибирайте улюбленого героя в грі Монстр Хай і категорію розваг. Вам повинно сподобається працювати над стилем одягу, аксесуарів, зачіскою та макіяжем улюбленого персонажа-чудовиська. Жахливі школярі просто одержимі культом краси і стилю. Переживайте драми, радощі і розчарування разом, насолоджуючись яскравими і стильними образами, дизайном і графікою.

.
Ігри з мультфільмів