Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Мортал Комбат

Світ Мортал Комбат
Мортал Комбат – це не просто одна з кращих розробок жанру файтинг. Спочатку вона була написана для приставок, однак придбана популярність дала розвиток даної розробки, в результаті з'явилися і мультики, і серіали, і комікси, і фільми . Події розгортаються у вигаданому світі, поділеному на шість частин, вони створені всі Старшими Богами. Для того, щоб не розв'язалася війна між окремими районами і був організований турнір під назвою Смертельна Битва, саме тут бійці б'ються між собою, захищаючи власний народ.

Головні герої Мортал Комбат

Перша версія вийшла з причини того, що Земне царство знаходилося під загрозою знищення, воїни світла вирушили його врятувати, а для цього їм необхідно було здобути перемогу над чемпіоном Міста, а також над господарем цього дійства – Шан Цзуном, тільки в такому разі можна було б минути біди.

Джонні Кейдж - найсміливіший і шановний спортсмен планети, він досконало оволодів східними єдиноборствами. Відрізняється відвагою, мужністю, самовідданістю і з усіх сил боровся за справедливість. В якості зброї обрав ніж Боуї і Нунчаки

Соня Блейд – служила в армії США і отримала звання лейтенанта особливого загону, заснувала Агентство, яке займається дослідженнями Зовнішнього світу. У неї впертий і непокладистый характер, різкі манери, але зате вона надійний і вірний друг. В бою вибирає вітряне лезо і палиці Калі.

Рейден – бог Грому, він наполегливо оберігає Земне царство від атаки Шао Кана, Шиннока і Онаги. До формування людської долі не має ніякого відношення, зате може вказати вірну дорогу. Володіє молотом і посохом.

Лю Кенг – прагне максимально убезпечити планету і постійно б'ється з ворогами, використовує для цього меч Дракона і Нунчаки.

Скорпіон – ніндзя, якого ще називають привидом, його справжнє ім'я Ханзо Хасаши. Старший Саб Зіро його вбив, проте у пеклі він переродився і повернувся, щоб помститися. Для бійках має гарпун, меч ніндзя і сокиру.

Кано – почесний член клану Чорний дракон, сам по собі він найманий вбивця, займається незаконною торгівлею зброї. Він небезпечний і підступний, однак може і злякатися.

Нові ігри Мортал Комбат
Основна частина Mortal Kombat більше сподобається хлопчикам, так як тут доводиться битися, знищувати монстрів і супротивників, відважно відстоювати імперію, однак не виключено, що знайдуться дівчата, яким таке дозвілля також виявиться до душі.Не варто недооцінювати бійців, вони досить сильні. Не думай, що ігри Мортал Комбат легкі і побороти суперника – це проста справа, спробуй свої вміння та навички на практиці і скоро у всьому особисто переконаєшся.

У нас на сайті чимало прикольних, захоплюючих і барвистих ігор Мортал Комбат, всі вони являють собою дивовижні пригоди, в яких на кожному кроці можна очікувати атаки з боку ворога і якогось підступу. На шляху належить зустріти багато різних персонажів, як негативних, так і позитивних, з одними бийся, іншим допомагай і не забувай про основну місію – не дай свій народ в образу.

В Мортал Комбат чимало поєдинків, сутичок, а також спеціальних рингах. Кожен раз викладайся на повну котушку, тільки так зможеш заслужити повагу і шану. Наноси комбінації, супер удари і фаталіті.

.
Ігри з мультфільмів