Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри моя говорить Анжела

Асортимент комп'ютерних розваг з пухнастими улюбленцями на сьогоднішній день досить пристойний. Квести з красунею Анжелою і її молодою людиною, а в майбутньому чоловіком котом Томом і іншими персонажами: Беном, Рижиком, Джинджер радують своїм цікавим сюжетом. Перед нами вишуканий звірок, з авантюрним норовом. Володарка сліпучої білої шерсті – мила кішечка, охайна и вихована, спілкування з ним - суцільне задоволення.

Особливості головної героїні
Проведення часу в суспільстві ласкавою героїні гри говорящий Анжела подарують цікаві історії про розмовляти кішку. Хвостата мадам має непростим характером, часом здається зарозумілою і шкідливою, але такі риси властивим багатьом дівчатам, так що не варто дивуватися. Менше звертай увагу не задерикуватість, тоді зможеш стримувати запал панянки.

Іноді вона «знімає корону» і перетворюється на ніжну і поступливу особу, тоді бути з нею ще приємніше. У моменти, коли Анжела набуває ангельське обличчя, з нею хочеться бути довше. Характер моєї говорить Анжели заразливий, геймери швидко його переймуть і зможуть з легкістю виконати всі завдання. Запускай вподобану гру говорить анжела і в цьому особисто переконаєшся.

Суть правил
Тобі треба переодягати героїню в різні наряди. Щоб почати балувати котячу королеву, скачай собі на комп'ютер, мобільні пристрої теж підходять для завантаження, якщо є телефон на андроїд. Сміливо виконуй закачування, нова задачка моя говорить Анжела вже доступна. Коли персонажі отримали можливість розмовляти, вони стали заявляти про свої бажання.

Кицька з нетерпінням чекає, коли ти почнеш її наряджати в оригінальні образи. Не всі сучасні дівчата в змозі похвалитися таким різноманітним гардеробом з великим вибором взуття, аксесуарів, одягу та інших жіночих штучок. Стильна дама не байдужа до косметиці, на її поличці повно кремів, помад, є туші і тіні різних кольорів. Учасників порадують яскраві лінзи для очей, їх теж можна міняти.

Моя говорить Анжела ставить перед геймерами захоплюючу завдання – проявити свій смак і наявність фантазії, щоб придумати розкішний костюм для кісулі, Тома та інших. Догодити модниці не легко, якщо результат їй не сподобається, він відверне невдоволену мордочку в бік.

.
Ігри з мультфільмів