Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри на двох для хлопчиків

Комп'ютерні розваги надзвичайно популярні сьогодні. Вони дають можливість гравцеві відвідати фантастичні реальності і надають свободу дій. За одну мить можна перенестися в далекий куточок, якого може не існувати на планеті. Пара кліків відокремлює від нового і незвичайного амплуа.

Але навіть самі захоплюючі віртуальні історії не дають справжнього тепла від людського спілкування. Ігри на двох відкриють двері у світ, де можна веселитися разом з друзями. Тепер легко суперничати або влаштовувати командні заходи проти загального супротивника. Хочеш незабутньо провести дозвілля – спробуй ігри на двох за комп'ютером. На нашому сайті є розробки з допомогою яких можна влаштувати класний відпочинок з друзями. Вмикайте гарний настрій і бойовий дух, скоро на екрані стануть відбуватися динамічні і видовищні речі, відриватися не захочеться.

Ігри на двох за категоріями

У гарну сонячну погоду хочеться відправитися на вулицю і поганяти м'яч, сходити в парк або ліс, але для різноманітності можна поклацати по кнопках, битися з віртуальними супротивниками. В погану погоду – це ідеальне рішення, коли сильний сніг, дощ або мороз, оптимальний варіант – затишно влаштуватися перед екраном і зануритися в нові відчуття.

А якщо в гості завітав товариш, то можна придумати крутий варіант, головне, щоб була пара джойстиків чи зручна клавіатура. Її можна поділити одному дістанеться права, іншому ліва частина, можливості у всіх будуть однакові, нікого обмежувати не будуть. Спочатку створюється враження, що всі ігри на двох абсолютно не схожі між собою. Але якщо придивитися уважно до аркадія, гонок, симуляторам, то можна помітити, що вони поділені на два види, в цьому полягає їх відмінність.

Надійний тил - половина перемоги

Розглянемо розділ для двох з войнушками і аркадами. За сюжетом два солдата діють як напарники і займаються проворачиванием однієї місії. Для таких історій советуемподбирать перевіреного друга, який не підведе. Ви повинні розуміти один одного без тривалих пояснень, це гарантує успіх підприємства. Колишні військові з досвідом за плечима підтвердять, що найміцніші стосунки виникає на грунті бойових подій. Мова йде не про армійських товаришів по службі, з якими спав на сусідніх ліжках в казармі, а про те, з ким довелося ховатися від свистячих над головою снарядів.

Фортеці бойового братерства можна позаздрити. Коли небезпека дихає в потилицю, кожен крок може стати фатальним або останнім, справжній друг завжди кинутися на допомогу, не стане в паніці відсиджуватися в кущах і ризикне своєю шкурою, щоб врятувати брата по зброї. Деякі вчинки реально безрозсудні, але коли робиш їх удвох з близькою людиною, це не здається дурним. Сьогодні ти його сховав від потужного вибуху, що завтра він тебе врятував від вогню.

Подібне єднання зараз можна відчути в іграх на двох. Є бажання влаштувати своїй дружбі перевірку, тоді запускай одну з них. Ставши членами згуртованої команди працюйте не покладаючи рук заради досягнення мети. Доведеться не легко, завдання вимагають максимальної віддачі, злагоджених дій, лише так вдасться пробратися вперед.

Хто переможе?

Ледачі геймери не відмовилися б, щоб дії противника, керованого комп'ютером були однотипними і передбачуваними. Це полегшило б завдання, виграші діставалися б легко, але такий розклад швидко б набрид. Подібна розвага не дає розвитку і вдосконалення навичок. А без прогресу і перспектив безглуздо витрачати час.

Проходити уровнии з живою людиною – абсолютно інша справа. Коли ворог справжній, проходження стає цікавіше, ти не знаєш, чого від нього очікувати. Доводиться постійно бути в зосередженні і не втрачати концентрацію, щоб не потрапити в пастку. Обігравати мислячого конкурента складніше і приємніше, бездушна машина не йде ні в яке порівняння. Коли граєш з приятелем і минаєш його, можна переможно на нього поглянути і висунути язик в знак переваги, подібні почуття ні чим непорівнянні.

Зараз настав час згадати про ігри протистояннях. Бійки, гонки, бродилки на двох – можливість довести свою майстерність. У такі пригоди можна бавитися без агресії і злості, суперництво має бути жартівливим. Перед стартом краще домовитися, що перемога і поразка залишаться в комп'ютерній грі, не вийдуть за неї межі і не позначаться на дружбі негативно.

Якщо вам раптом виникла суперечка, не варто кидатися з кулаками. Краще вирішити проблему за допомогою ігор на двох. Треба вибрати лютий файтинг і виплеснути всю злість на рингу, не завдаючи реального шкоди напарнику. Так вся пиху зійде, ніхто не отримає синців і саден, дружба залишиться міцною.

Ігри для двох і компанії

Про розваги з однієї клавіатури чули всі, але на неї може грати більшу кількість учасників, три-чотири людини. Збирай натовп і вирушайте блукати віртуальним просторами. Кнопочок вистачить всім, головне зручно розміститися перед екраном, щоб відкривався всім однаково хороший огляд на події. Тепер труднощі стали не тільки розважати, вони допомагають згуртуватися, навчитися діяти командно. Клич друзів у гості, в мережі ви знайдете, чим себе зайняти, різноманітних варіантів маса. Яскраві і захоплюючі аркади для двох, трьох або чотирьох. Так і не помітиш, як пролетів холодний дощовий вечір. На сайті moz.com.ua повно гідних флешок, випробуй себе і друга, удачі!

.
Ігри з мультфільмів