Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри ДТА

Не потрібно засмучуватися через те, що наш сайт не дозволяє проходити рівні без реєстрації або завантажити на комп'ютер. Щоб насолодитися захоплюючим пригодою це не обов'язково, ігри ДТА з даного розділу ні чим не гірше і подарують незабутні враження геймерам. Тут зможеш без побоювання реалізувати і втілити всі свої мрії, навіть самі дивні і незвичайні. Так що, сконцентруйся і вперед!

У вигаданому містечку, що розкинулося біля океану в західній частині Сполучених Штатів тече своє життя. І тут свободу населення абсолютно нічого не обмежує. Постійно відбуваються гучні вбивства, перестрілки, пограбування банків, в той час як навколо промишляють жінки легкої поведінки і кишенькові злодії. Кого тут тільки не зустрінеш – дамочки, які вигулюють собак, гламурні хлопці та дівчата, які звикли до шикарного життя, продавці в кіосках і жалюгідні жебраки.

Навряд чи стане новим факт, що за серію GTA варто дякувати братів з Америки Дена і Сема Хаузеров. Ще на рубежі 20-го століття ця стрілялка в аркадном жанрі навряд чи когось чимось зацікавила. Проста графіка, елементарний сюжет, скромне виконання гри ДТА. Все що потрібно – це влаштовувати розбій на вулицях міста. Спочатку, навіть творці Grand Theft Auto не припускали, яких змін їх дітище буде надалі.

Ніхто не міг передбачити такого колосального успіху. І ось, вже майже 20 років минуло і цю версію тепер не дізнатися. Все оживає в тривимірному вимірі, бюджет на вдосконалення зростає з кожним роком. Так що гра ДТА може спокійно конкурувати з крутими блокбастерами голлівудських режисерів. Ну а збори – це взагалі окрема розмова, всі мислимі і немислимі рекорди давно побиті.

Не виключено, що в сучасному світі ще є не знають, чого саме присвячена ДТА. Якщо ж хто раніше не мав можливості відвідати комп'ютерний клуб і вдосталь там розважитися, нагадаємо, що користувач вживається в роль кримінального суб'єкта без моральних принципів і засад.

Цей хлопець хоче, піднятися якомога вище в рейтингу місцевих авторитетних і заможних людей. Хитрий і виверткий злочинець не гребує бруднити руки. Коли доводиться пустити дробовик у справу, щоб усунути ворогів з гри ДТА, він ні хвилини в цьому не сумнівається. Та й продаж великих партій героїну, вартістю в кілька мільйонів доларів для нього звично і цілком буденно.

Угон автомобілів це для героя з ГТА як хобі, а після завалитися в стриптиз, щоб зняти там напругу. В цьому нічого такого немає, тому що коли за плечима сотні подоланих миль, тисячі випущених куль, бійки в барах і ресторанах, то виникає бажання трохи відпочити. Ця лінійка дає шанс здійснити щільний контакт з брехливим і небезпечним світом, сповненим підлими людьми, продажної любов'ю, звуками пострілів і запахом грошей.

Сідай за кермо потужного автомобіля, щоб пролетіти по автобану на величезній швидкості. Можеш без докорів совісті по шляху збити кілька людей, а потім сміливо заходь в збройову крамницю, щоб купити собі там пістолет або гвинтівку. Після цього можна занурюватися в міську суєту і шум мегаполісу.

Зовсім скоро дізнаєшся про жахливих людських помислах, що виникають в головах у олігархів. Саме для них ти і будеш виконувати важливі справи, щоб їх репутація не була затьмарена «брудною білизною», винесеним з дому. ДТА - це не квести для дітей, так що не треба підпускати малюків до монітора, поки ви робите різні акти мародерства і насильства. Це може негативно позначитися на психіці дитини. Ганяти в її рекомендується дорослим, двері цього творіння відкриті!

.
Ігри з мультфільмів