Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Таксі

У житті досить часто трапляються дуже несподівані повороти подій, ще вчора ти працював постачальником їжі і зустрічався з поліцією досить рідко, а сьогодні ти вже в їх рядах. Ігри таксі продовжать кіношну історію французького хлопця, любителя швидкої їзди і дрібних порушень. Ігри таксі дадуть всім гравцям відмінну можливість відчути себе на місці рішучого та відважного Даніеля. Можеш не сумніватись, сумувати в процесі не доведеться, в основі кожної гри таксі лежить захоплююча пригода. Проведи свій дозвілля в оточенні крутих машин та екстремальної їзди, приєднуйся до динамічним покатушкам.

Таксі 1

На сьогоднішній день – це одна з найпоширеніших і затребуваних професій і машини з жовтими шашечками можна зустріти на кожному розі. Тому немає нічого дивного, що французький коп Эмельен примудрився схопити саме такий автомобіль для погоні за злочинцем. У результаті з'ясувалося, що його вчинок був вирішальним і надав неабиякий вплив на долю, так і на професійне зростання і кар'єру в цілому.

Автор сценарію і режисер картини – Люк Бессон і Жерар Пірес, навіть і не мріяли про такий успіх, а він вийшов просто приголомшливим. Мільйони прихильників по всьому світу знають сюжет трохи чи не на пам'ять, а всіх персонажів по іменах і в обличчя.

Доля таксі після виходу фільму

Давно було помічено, що хороші стрічки довгий час ще розвиваються після того, як зйомки вже закінчуються. Завидний успіх приніс солідний прибуток не тільки творцям, але і акторам. Сюжет став практично найкасовішим за час існування французького кінематографа. Тому цілком логічно, що багато побажали долучитися до розвитку бренду. У магазинах з'явилися зошити, календарі, футболки, в інтернеті гри таксі швидко зайняли лідируючі позиції в рейтингах.

Ігри Таксі 2

Всім на радість Даніель і Эмельен не залишилися без роботи і їм доручили нову місію, на цей раз їх супротивником став якудза – японський міністр оборони. Гонитва за бандитами почалася в Марселі і призвела до Парижа, саме тут розгорнулися основні події. Маса випробувань, труднощів і негараздів чекає героїв на шляху, але вони неодмінно з ними впораються.

Таксі 3

Нерідко бувають такі ситуації, коли чоловіки так заглиблюються в свою роботу, що навіть не помічають того, що відбувається навколо них. Саме з цієї причини й виникає ряд неприємностей, як у випадку з Эмельеном, який примудрився не помітити того, що його дружина вагітна. Та й у Даніеля справи не набагато краще, так як його дівчина Лілі велика ревнивиця, і її конкурентка – це машина. У підсумку дівчина втомилася від всього і покинула коханого, не сказавши йому про те, що чекає дитину.

Але в третьому фільмі, особисте життя – це не головне, так як з нею розібратися найлегше, адже є проблеми серйозніші, ось з ними і варто в першу чергу розібратися. Кримінальна банда в костюмах санта клаусів займається пограбуванням банків, а паралельно журналістка з Китаю намагається спокусити комісара Жибера і винюхує поліцейські секрети.

і зайва Довірливість легковажність - найбільші недоліки всіх акторів. Як можна втратити самого небезпечного злочинця? Так, запросто. За таку помилку Эмельен був звільнений з поліції, проте свою діяльність не припинив і продовжив йти по слідах лиходія. І в кінцевому підсумку його рішучі дії принесли користь і увінчалися успіхом.

У нас на сайті зібрано чимало захоплюючих ігор таксі. Тому можеш влаштувати собі екстремальний дозвілля і круто провести час. Вмикай кмітливість і спритність, щоб розібратися з усіма детективними місіями. Нічого скачувати немає необхідності, розважайся і насолоджуйся.

.
Ігри з мультфільмів