Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри тести для дівчаток

Тепер вам не доведеться проходити складний процес реєстрації або завантажувати спеціальні програми, щоб визначити, на якого казкового персонажа ви схожі, яким вас бачать приятелі або в чому секрет вашої індивідуальності. На нашому сайті ми розмістили ігри Тести для дівчаток, для проходження яких знадобиться всього лише запустити браузер і отримати довгоочікувані відповіді.

Всі флешки зібрані в окремій категорії – ми постаралися підібрати найбільш популярні й привабливі опитувальники. Тут знаходяться і забави для дітвори, і більш серйозні тематики, які хвилюють підлітків. З випробуваннями можна пізнавально провести дозвілля і гарненько розважитися!

Ігри тести для дівчаток: що будемо дізнаватися?

Доля відкриває перед юнаками і дівчатами масу можливостей, і кожна має свої особливості. Тому хлопцям буває важко визначитися, який із запропонованих шляхів вибрати.Барвисті і захоплюючі опитування стануть чудовою підказкою, незважаючи на їх жартівливий характер. Адже всім відомо, що правда проглядається в кожному жарті.

Подивимося, що нового отримати з анкетування:

Тести по різним темам. Ці анкети підсоблять виявити такі важливі деталі, як переважний вид спорту, ідеально підходяща взуття до гардеробу, найкращий запах парфумів та ін. Вони ж потішать дрібницями на кшталт купівлі шоколаду, улюблених фруктів і навіть імпонує твоєму смаку суші.

Ігри тести для дівчаток на впізнавання казкових та мультиплікаційних героїв. Можете з упевненістю сказати, що без праці пізнаєте основних персонажів легенд, фільмів і мультиків? Тоді сміливо приступайте до перевірки своїх навичок. Відгадайте, де розповідається про Попелюшку, юних фей Вінкс-клубу, красунь з Монстер Хай або дійових осіб з анімашки «Холодне серце». Ці опитувальники допоможуть відмінно провести час з подружками і обіцяють веселий ажіотаж і безтурботне спілкування за колективним обговоренням завдань.

Як вбратися до вечірці або іншому значного події? Часом поради приятельок і батьків не відповідають вашому розумінню стилю. Розбирайтеся в модних тенденціях, влаштовуйте примірку коктейльних суконь або симпатичних костюмчиків для прогулянок з товаришами.

Ігри тести для дівчаток на красу. Такі тести порекомендують оптимальну зачіску для створеного образу, навчати грамотного макіяжу і сформують прекрасний стиль.

Про які особливості темпераменту говорить почерк? Ви не раз спостерігали, ка детективи, маючи лише клаптик паперу з рукописним текстом, приймали рішення про невинуватість підозрюваного або встановлювали його причетність до вбивства. Нині навички графології доступні і на moz.com.ua. По характерному написання букв розвідайте майбутню долю, а підучившись, стаєте справжнім слідопитом. За специфікою каліграфії передбачайте майбутнє для своїх друзів і заслужити славу всезнаючого сищика.

Ігри тести для дівчаток на закоханість і розвиток відносин. Хочете розуміти, хто стане вашим улюбленим? Відповіді знайдуться в цих анкетах. Можливо, вас чекає голлівудська зірка, прославлений співак або другою половинкою стане хлопчика по сусідству. Скоріше проходите анкету і розвідайте, де зустрінете любов.

Гадання по руці для дітей. Абсолютно безпечні, але сповнені інтриг і таємниць випробування з найпростішими правилами. Уважно розгляньте лінії, розташовані на долоні, порівняйте їх із зображеннями та отримайте передбачення.

.
Ігри з мультфільмів