Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Вертольоти

Скільки людей, стільки й думок, тому для одних вертольоти – це розкішний засіб пересування або серйозний військовий агрегат, а для інших буденна річ. Завжди з завмиранням серця дивишся на стрімко обертові лопаті пропелера, мрієш опинитися в салоні, надіти навушники, щоб заглушити гомін і піднятися вгору? Такий захід влаштувати простіше, ніж здається, причому є можливість опинитися не на місці пасажира, а в ролі пілота.

Ігри вертольоти – це захоплюючі та оригінальні пригоди, вони подарують політ і незабутні відчуття всім, хто наважитися сісти за штурвал і взяти керівництво в свої руки. Це тобі не радіокерована іграшка, а віртуальний аналог. Кожна сюжетна лінія складається з певних завдань. Все залежить від того, який саме апарат потрапив в твоє розпорядження.

Є поліцейські, вантажні, пожежники, бойові вертольоти та до кожного необхідний персональний підхід. Уважно вивчи приладову панель і постарайся запам'ятати, для чого потрібні всі кнопки, важелі і перемикачі. У кожного своя функція і призначення, переплутаєш щось і ризикуєш виконати круте піке, а потім впасти на землю.

Не бійся, відкинь всі страхи і сумніви, ігри вертольоти – спосіб позбутися фобії висоти. Насолоджуйтесь проходженням захоплюючих квестів і симуляторів. Пластикова модель на пульті управління з камерою, навіть з докладною деталізацією і якісним оформленням, не дасть того ж, що комп'ютерний варіант. Тут безліч локацій, різноманітні випробування та перевірки.

Включи фантазію, уяви, що це все відбувається насправді. Якщо не доводилося поблизу бачити літають гелікоптери, скористайся інтернетом. Подивися фото апачі, мі-24 або чорної акули, вони виглядають переконливо і призначені для різних цілей. Уяви, як піднімаєшся на такому гіганті в повітря і починаєш виписувати шикарні віражі. Головне, що вимагається набрати швидкість і не перевищувати потужність, яку надає двигун.

У нас на сайті пристойну кількість ігор вертольоти, вибирай будь-яку і ознайомся з її правилами. Деякі зовсім дитячі та їх сюжет являє конструктор або розмальовку. Більш "дорослі" розклади – це місії, де геймер – це розвідник і в його амуніції не тільки гелікоптер, але і бронемашина. Деколи суть полягає в тому, щоб здійснити ремонт air hogs, в таких випадках допоможе схема.

Багато, практично все, задавалися питанням, чому люди не мають таланту літати, як орли або яструби. Деякі, щоб перестати себе мучити, сіли за инженерский стіл. Варто подякувати професійних винахідників за те, що вони принесли в наш світ спочатку повітряні кулі, потім дирижаблі, а тепер при необхідності легко перелетіти через материк. Ігри вертольоти – це не гонки на трасі, тут не доведеться дотримуватися обмеженою заасфальтованої траси, але деякі критерії виконувати важливо. Не відчуваєш впевненість у власних пальцях – пройди попередні тренування. Бажаєш відразу переміститися в ряди лідерів – встановлюй чіти і коди, їх можна скачати без проблем.

Ігри вертольоти – це не мультики, за якими є перспектива лише спостерігати. Кожен новий етап розвивається в залежності від того, як ти подолав попередній. Доводилося бувати у Сан-Андреас, тоді пригадай, як там освоїв всі види наявних транспортних засобів. Даний міні екскурс в подальшому стане в нагоді. Застосовуй запаси досвіду на благо і скоро побачиш прогрес.

.
Ігри з мультфільмів