Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Віллі

Запрошуємо юних геймерів відвідати затишне і гостинне містечко, саме тут будуть проходити цікаві ігри Віллі. На мальовничих вуличках вирує життя, тут повно різнокольорових машинок і зовсім немає людей. Не варто дивуватися, це комп'ютерний світ і тут можливо все. Головний персонаж – машинка на ім'я Віллі. У цього хлопчини приємний зовнішній вигляд і чуйний характер, гонщик завжди готовий прийти на допомогу другові. Через свою неуважність і поспіх герой регулярно влипає в незвичайні ситуація, на його голову постійно звалюються неприємності.

Якщо не хочеш кидати дивака в біді, ігри Віллі чекають тебе, допоможи юнакові з моторчиком не впасти з мосту і уникнути зіткнення з метеоритом. У большеглазого авто яскраво червоний корпус і чорні колеса, виглядає він досить привабливо. Налаштований на пригод, тоді починай. Серія захоплюючих розваг не розчарує шанувальників динамічного проведення часу.

Вибирай будь-яку флешку і зможеш краще дізнатися пустотливого малюка, кмітливий непосида здивує всіх своєю кмітливістю. Міні болід мріє перемогти у чемпіонському кубку, який сниться йому, заради цього доведеться постаратися. Закоханість молодикові теж не чужа, машинка Віллі не відмовиться знайти другу половинку, а ти йому допоможеш у романтичних справах. Ігри Віллі – це не тільки поїздки, але і логічні задачки, заплутані випробування і прикольні жарти.

Веселися і отримаєш чудовий шанс зробити дозвілля незабутнім, ці квести - віртуальна тренування для інтелекту і реакції. Навіть досвідчені геймери будуть раді таких місій, піднесений настрій вони гарантують!

.
Ігри з мультфільмів